Senior UX Designer

RBL_ Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

RBL_ działa na styku fintech i bankowości. To grupa specjalistów, powołana przez Alior Bank, których zadaniem jest eksperymentowanie z nowymi rozwiązaniami i rozwój doświadczeń klientów.

Zadania:

  • projektowanie i wspieranie wdrażanych rozwiązań cyfrowych
  • rozwiązywanie problemów z technologią, produktem, designerami i badaczami
  • uczestniczenie w warsztatach poświęconym projektowaniu nowych produktów reprezentując design
  • aktywne budowanie kultury nastawionej na optymalizację Digital Experience
  • rozwijanie się i inspirowanie innych

Umiejętności:

  • samodzielność w działaniu, a jednocześnie umiejętność współpracy w grupie o zróżnicowanych kompetencjach (biznes, technologia)
  • min. 4-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu usług cyfrowych (najlepiej dla finansów, e-commerce, m-commerce  + portfolio)
  • pasja dla design, znajomość zasad UCD i trendów w projektowaniu usług cyfrowych
  • doświadczenie z Design Thinking, umiejętność pracy w zwinnych metodologiach
  • doświadczenie w pracy nad rozwiązaniami wsparcia systemu design, np. styleguides, biblioteki oparte na Atomic Design itp.
  • wiedza ekspercka w korzystaniu z Photoshop, Axure / UX Pin, XD
  • wiedza z zakresu IT i technologii

Oferujemy:

  • dużą odpowiedzialność i duży wpływ na nowe rozwiązania
  • dołączenie do tworzonego zespołu i grę w pierwszej lidze pod względem projektowania usług finansowych, a z czasem pozycję Eksperta FinTech Design
  • profesjonalne środowisko budowy Digital Experience obejmujące kompetencje zespołu, wiedzę, laboratoria badawcze, sprzęt i decyzyjność
  • pracę w interdyscyplinarnym zespole ze specjalistami Open Banking, FinTech, Blockchain i Service Design, od których można się sporo nauczyć
  • nowoczesne oblicze korporacji – łączymy korzyści dużej organizacji i start-up’ową otwartość
  • dofinansowanie do benefitów (m.in.karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • udział w szkoleniach i konferencjach