SaaS UI Designer

Scanye Sp. z o. o. Kontrakt B2B  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Szukamy UI Designera!

Co robimy?
Scanye ratujemy ludzkość przed papierkową robotą!

Oszczędzamy czas, pieniądze, energię i dobry humor księgowych i przedsiębiorców.

Tworzymy inteligentne oprogramowanie, które pozwala przedsiębiorcom szybko przesyłać dokumenty do biura rachunkowego, automatycznie odczytuje dane z faktur do księgowania i przygotowuje raporty pozwalające wygodnie zarządzać finansami.

Cliche o „młodym zespole i luźnej atmosferze” przenieśliśmy na zupełnie inny poziom. Przy okazji robienia ciekawych i (po)ważnych rzeczy oraz zarabianiem pieniędzy jesteśmy ekipą dobrych znajomych, żeby nie powiedzieć – ziomków. Przeszliśmy najtrudniejszy etap tworzenia produktu i czytanie opinii od klientów to głównie czysta przyjemność.

Kogo szukamy?
Designera kochającego web i mobile i chcącego realizować swoją pasję i rozwijać aplikacje Scanye. Będziesz bezpośrednio współpracował z naszym doświadczonym Product Designerem oraz z zespołami developerskimi (aktualnie trzema).

Zakres obowiązków
  • budowanie angażujących i pięknych interfejsów, które uwzględniają potrzeby użytkowników oraz mają na uwadze ograniczenia technologiczne i wymagania biznesowe.
  • umiejętne przekładanie prototypów na dopracowane wizualnie komponenty tak, aby spełniały założenia projektowania zorientowanego na użytkownika.
  • ścisła współpraca z zespołem produktowym nad wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań dla segmentu klientów B2B
  • przygotowywanie klikalnych prototypów na potrzeby testów użyteczności
  • wspieranie inicjatyw badawczych, które mają na celu poznanie zachowań i potrzeb użytkowników
Pożądane cechy

  • Łatwość w komunikacji,
  • Zamiłowanie do rozwiązywania problemów,
  • Opieranie decyzji na danych lub uargumentowanych przyczynach,
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji web i mobile.
Poszukiwane umiejętności i doświadczenie

  • minumum 2 lata doświadczenia w projektowaniu interfejsów dla aplikacji webowych i mobilnych
  • bardzo dobra znajomość któregoś z narzędzi do projektowania interfejsów: Figma, Sketch, Adobe XD
  • interesujące portfolio dostępne online (lub w pliku) dołączone do CV
  • umiejętność argumentowania decyzji projektowych i czytelnego przedstawiania ich całemu zespołowi produktowemu.
  • znajomość narzędzi do prototypowania, najchętniej UXPin.
Mile widziane:
  • znajomość założeń User Centered Design
  • doświadczenie w budowaniu Design System’u
  • doświadczenie w branży fintech
Jeżeli dodatkowo:
  • Jarasz się szeroko pojętą sztuczną inteligencją,
  • Interesujesz się finansami, księgowością,
  • Lubisz eksperymentować i zmieniać role,
  • Zależy Ci na samodzielności i lubisz przejmować inicjatywę,
  • Dobrze czujesz się w małym, skupionym na utrzymywaniu wysokiej jakości zespole,
to w Scanye będziesz najszczęśliwsza/y na świecie!

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 7-11k netto B2B,
  • Przyjemność z budowy szybko rosnącej aplikacji celującej w rynki zagraniczne,
  • Dużą odpowiedzialność i decyzyjność,
  • Multum ciekawych problemów do rozwiązania,
  • Pracę w zabytkowej kamienicy na Foksal z fenomenalnym tarasem z widokiem na centrum,
  • Multisport, regularne integracje, kursy, ograniczeniem jest fantazja (i jeszcze trochę budżet),
  • Możliwość pracy zdalnej (choć chcielibyśmy się czasem widywać).

Jesteś zainteresowana/y? Podeślij maila z CV + portfolio oraz 3 zdaniami o najfajniejszej rzeczy, jaką zrobiłaś/eś w życiu na talent-ui@scanye.pl.