Resercher UI/UX (junior/senior)

Artegence YUUX Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Do działu Artegence YUUX szukamy osób niekoniecznie z dużym doświadczeniem (także studentów), gotowych do podjęcia wyzwań w zakresie wyszukiwania benchmarków UIUX, analiz interfejsów konkurencji i poszukiwania nowych internetowych interfejsów oraz pomysłów na User Experience w naszych porjektach.

Zakres obowiązków

  • Poszukiwanie inspirujących przykładów interfejsów z ciekawym User Experience,
  • Przygotowywanie raportów i analiz nowych interfejsów ze świata np: innowacyjnych aplikacji płatności, grywalizacyjnych narzędzi kredytowych, innowacyjnych serwisów Customer Experience, itp.
  • Opracowywanie rekomendacji ulepszeń interfejsów i działań e-marketingowych, wspierających sprzedaż wg. branży klienta,
  • Wyszukiwanie i opracowywanie raportów dotyczących trendów w zakresie projektowania interfejsów, innowacyjnych aplikacji mobilnych, systemów transakcyjnych, strategii UX, rozwiązań interaktywnych interfejsów na świecie

Wymagane umiejętności

Idealna osoba łączy kompetencje analityczne z umiejętnościami poszukiwania i wybierania przykładów UX interfejsów w Internecie.  Oczekujemy:

  • Wysokich umiejętności szukiwania m.in.: wzorców, przykładów, śledzenia rozwiązań internetowych i trendów UI/UX
  • Umiejętności prowadzenia badań desktop research w internecie
  • Zainteresowania trendami internetowymi, UI/UX, zmianiami w interfejsach
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Dobrej organizacji, terminowości, otwartości umysłu, samodzielności, analitycznego myślenia
  • Znajomości i szerokiego zainteresowania HCI, usability, UX w obszarze rozwiązań internetowych

Oferujemy

  • Pracę przy dużych projektach w stabilnej, docenianej przez rynek firmie
  • Możliwość współtworzenia pasjonujących projektów dla najbardziej wymagających klientów
  • Realizację innowacyjnych przedsięwzięć z zakresu analiz i strategii we współpracy z działami architektury informacji i technologii
  • Świetną atmosferę w młodym zespole

Aplikacje (CV/LM) prosimy przesyłać na adres phaltof (at) artegence.com z tytułem e-maila „Rekrutacja Resercher UIUX nr. ref. 17/07/13”.

Wraz z CV prosimy o przysłanie listu motywacyjnego (krótkiego i konkretnego uzasadnienia wyboru tego stanowiska).

Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych dokumentów i odpowiadamy tylko na wybrane oferty.