Research Assistant

Alior Bank Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

RBL_ działa na styku fintech i bankowości. To grupa specjalistów, powołana przez Alior Bank, których zadaniem jest eksperymentowanie z nowymi rozwiązaniami i rozwój doświadczeń klientów.
Asystent ds. Badań

Twoje obowiązki:

  • logistyka i formalności związane z prowadzeniem kilku projektów badawczych w laboratorium
  • organizacja codziennej współpracy z dostawcami zewnętrznymi
  • pomoc w opracowaniu materiałów z badań
  • pomoc w przygotowaniu analiz i opracowań w oparciu o dane z raportów i wyszukiwań online

Nasze oczekiwania:

  • otwartość na ludzi, aktywne podejście do współpracy
  • umiejętność uporządkowanej realizacji procesów biurowych w stosunkowo zmiennej rzeczywistości
  • bardzo dobra znajomość MS PowerPoint
  • doświadczenie w pracy organizacyjnej/administracyjnej (biuro, organizacje studenckie itp.)
  • znajomość j.angielskiego w stopniu umożliwiającym sprawne czytanie i pisanie
  • wskazane zainteresowanie obszarem projektowania usług lub IT

Oferujemy:

  • interesujące projekty z zakresu technologi i projektowania cyfrowego, dodatkowo jest różnorodność bo projekty zmieniają się w czasie
  • swobodną, otwartą atmosferę pracy w komfortowej przestrzeni w Warsaw Spire
  • możliwość indywidualnego rozwoju i współpracy z ekspertami w obszarze badań i projektowania usług cyfrowych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do benefitów pozapłacowych (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, sekcje sportowe)