Projektant Użyteczności (UX)

FUN and MOBILE Sp. z o.o. Elastyczna  Warszawa, mazowieckie, Polska

W FUN and MOBILE development house zajmujemy się tworzeniem oprogramowania na potrzeby projektów mobilnych i internetowych w najnowszych technologiach. W związku z dynamicznym rozwojem i coraz większą liczbą realizowanych projektów, poszukujemy zarówno  specjalistów, menedżerów  jak i osób dopiero rozpoczynających swoją karierę zawodową, chcących stać się ważnym ogniwem naszego ambitnego zespołu.

Dołącz do nas, aplikuj już dziś!

Dlaczego warto u nas pracować:

  • Będziesz pracować przy projektach o zasięgu międzynarodowym (w szczególności Kinetise.com), przy wsparciu świetnych specjalistów,
  • Będziesz mieć wpływ na rozwój kluczowych projektów,
  • Poznasz i wyspecjalizujesz się w technologiach mobilnych,
  • Będziesz miał się od kogo uczyć i z kim wymieniać doświadczenia,
  • Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz elastyczne godziny pracy,
  • Dbamy o przyjazną atmosferę pracy, tworzymy zgrany zespół.

Jakie będą Twoje obowiązki:

  • tworzenie, propagowanie i kontrola standardów dotyczących użyteczności UI stron internetowych oraz aplikacji mobilnych,
  • wizualizacja i dokumentowanie zawartości i funkcjonalności UI,
  • tworzenie przejrzystych przepływów dla skomplikowanych procesów.

Czego wymagamy:

  • zrozumienia zasad dotyczących architektury informacji, użyteczności aplikacji oraz projektowania interakcji,
  • znajomości programów do tworzenia prototypów (np. Axure, iRise, Balsamiq),
  • znajomości obecnych trendów w projektowaniu interfejsów użytkownika (UI) i user experience (UX),
  • znajomości języka angielskiego w stopniu wystarczającym do rozumienia dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • doświadczenie w programowaniu HTML, CSS,
  • znajomość programów graficznych (np. Photoshop),
  • umiejętność rysowania/szkicowania,
  • umiejętność kierowania zespołem,

 Miejsce pracy – Warszawa, Ursynów (obok stacji metra)

Zachęcamy do przesyłania CV na jobs@funandmobile.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.