Projektant UX / UI – Warszawa(freelancer)

The Digitals Elastyczna  Warszawa, mazowieckie, Polska

Wymagania:

  • wiedza i doświadczenie w zakresie projektowania User Interface aplikacji www
  • znajomość zagadnień związanych z użytecznością i dostępnością
  • min. 2 lata doświadczenia jako UI/UX Designer potwierdzone przykładami zrealizowanych projektów
  • znajomości Axure
  • dobra organizacja pracy
  • Szukamy pasjonatów Internetu, osób zaangażowanych, lubiących mieć wpływ na efekt końcowy projektu

Zadania:

  • projektowanie architektury informacji i interfejsów oraz interakcji z użytkownikiem dla serwisów webowych
  • współpraca z działem graficznym oraz programistami

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca przy ciekawych projektach dla znanych marek

CV wraz z przykładami zrealizowanych projektów proszę wysyłać na adres tomasz.wroblewski@thedigitals.pl