Projektant UX/UI

Centralny Ośrodek Informatyki Umowa o pracę lub B2B  Gdziekolwiek

Opis oferty pracy

Opis oferty:

Szukamy projektanta UX/UI do niezależnego Departamentu Jakości e-Usług.
Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem, który tworzy nowoczesne, użyteczne i intuicyjne rozwiązania dla obywateli. Projektujemy doświadczenia milionów użytkowników e-usług. Dołącz do nas, biorąc udział w szybkim procesie rekrutacji:

  1. Złożenie CV
  2. Zadanie rekrutacyjne
  3. Spotkanie online
  4. Wynik rekrutacji

Zakres obowiązków:
  • tworzenie interaktywnych prototypów w programie Axure (makiety podstawowe lub zaawansowane) oraz ich prezentowanie;
  • projektowanie, testowanie i optymalizowanie doświadczeń użytkowników e-usług;
  • zbieranie i analizowanie wymagań projektowych (użytkowników i interesariuszy);
  • prowadzenie warsztatów z użytkownikami, interesariuszami i zespołem projektowym;
  • współpraca z zespołem projektowym: badaczami, analitykami, architektami IT, programistami.
Poszukiwane kompetencje:
  • co najmniej dwuletnia praktyka w projektowaniu zorientowanym na użytkownika – znajomość user centered design i service design;
  • co najmniej dobra znajomość programu Axure (dynamic panel, repeatery, użycie logiki, zmiennych);
  • dobra organizacja pracy własnej, w tym umiejętność szacowania pracochłonności zadań;
  • umiejętność prezentowania własnych projektów, bronienia swoich decyzji projektowych, ale też wypracowywania rozwiązań kompromisowych;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • pasja i zapał do projektowania.

Ponadto dobrze, jeśli:

  • jesteś na bieżąco z nowymi technologiami;
  • znasz narzędzia Adobe XD i podstawy HTML/CSS;
  • korzystasz z aplikacji webowych i mobilnych dla obywateli (Gov.pl, mObywatel, eDO App);
  • interesujesz się WCAG.
DLACZEGO WARTO
Z NAMI PRACOWAĆ
Oferujemy:
  • zatrudnienie na  podstawie umowy o pracę;
  • udział w zróżnicowanych technicznie projektach;
  • dostęp do najnowszych technologii;
  • pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników;
  • otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • nowoczesne biuro blisko Dworca Zachodniego;
  • dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna i wczasy pod gruszą.

Poziom: junior, mid/regular, senior

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat