Ta oferta pracy nie jest ju偶 aktualna!

Projektant UX/UI

Digital First AI Elastyczna  Krak贸w, Ma艂opolskie, Polska

Opis oferty pracy

Kim jeste艣my?

Cze艣膰, nazywamy si臋 Digital First AI 馃憢

Jeste艣my marketingowymi freakami z pomys艂em na platform臋, kt贸ra odczaruje mroczna聽stron臋 marketingu 馃槆

Dzi艣 ju偶 tworzymy nowe produkty i biznesy, ale jeszcze niedawno pracowali艣my w agencjach marketingowych. Przez ponad 10 lat tworzyli艣my kampanie dla najwi臋kszych marek w Polsce (LOT, BP, Wawel, Tally Weijl, Morele, ALDI, LOTOS, Otodom), ale przysz艂a pora na budowanie czego艣 w艂asnego 馃槈

Nasze wieloletnie do艣wiadczenie chcemy przeku膰 w stworzenie platformy marketingowej, kt贸ra b臋dzie wspiera膰 w艂a艣cicieli biznes贸w przy budowaniu digitalowych produkt贸w.聽Jeste艣my na etapie kompletowania naszego zespo艂u i szukamy marketingowych zajawkowicz贸w, kt贸rzy pomog膮 nam zbudowa膰 t臋聽platform臋.

Wymagania (skille i narz臋dzia!)

Dobra znajomo艣膰 nowoczesnych narz臋dzi do prototypowania (najlepiej Figma)

Znajomo艣膰 narz臋dzi Adobe (Illustrator, Photoshop)

Aktualne portfolio wykonanych prac i projekt贸w, nad kt贸rymi pracowa艂e艣/艂a艣

Istotne jest dla nas rozumienie marketingu (w szczeg贸lno艣ci digital marketingu) i proces贸w z nim zwi膮zanych

WA呕NE – Dobra znajomo艣膰聽j. angielskiego

Zadania

Jako cz艂onek naszego zespo艂u b臋dziesz odpowiedzialny za:

Projektowanie interfejs贸w i funkcji naszych produkt贸w;

Odkrywanie spostrze偶e艅, wymaga艅, ogranicze艅;

Budowanie w kierunku cel贸w strategicznych poprzez pomoc w definiowaniu i 艣ledzeniu wska藕nik贸w KPI;

Projektowanie test贸w A / B w celu weryfikacji hipotez;

Tworzenie makiet i prototyp贸w umo偶liwiaj膮cych naszym zespo艂om szybkie iterowanie i testowanie pomys艂贸w;

Rekomendowanie najlepszych rozwi膮za艅 w oparciu o aktualne wzorce i najlepsze praktyki;

Bliska wsp贸艂praca z Product Managerem oraz Strategy Directorem,

Przekazywanie pracy programistom, pomaganie im w rozwoju;

Zaprojektowanie interfejs贸w u偶ytkownika i przygotowanie prototyp贸w, kt贸re jasno pokazuj膮, jak produkt b臋dzie wygl膮da艂 i dzia艂a艂 w ko艅cowej fazie. Dostosowywanie projekt贸w na podstawie opinii u偶ytkownik贸w;

Wsp贸艂praca z innymi osobami w celu zagwarantowania sp贸jnego wygl膮du i dzia艂ania naszych interfejs贸w u偶ytkownika;

Identyfikowanie i rozwi膮zywanie problem贸w z UX.

Co oferujemy?

Dowolno艣膰 w wyborze formy wsp贸艂pracy, Ty decydujesz.

Prac臋 zdaln膮 / w biurze lub model hybrydowy – do ustalenia

Nastawienie na jako艣膰 – przeprowadzamy testy, jeste艣my blisko u偶ytkowik贸w, dbamy o to co tworzymy

Szkolenia i rozw贸j kompetencji (dzielimy si臋 wiedz膮 wewn臋trznie, je藕dzimy na konferencje i kursy)

Adekwatne wynagrodzenie do Twojego do艣wiadczenia i umiej臋tno艣ci

Do艣wiadczony biznesowo, marketingowo i technologicznie team, do kt贸rego do艂膮czysz

Zg艂o艣 si臋 do nas poprzez e-mail info@maaspro.pl i um贸wimy si臋 na 30-minutowego calla.

657 total views, 1 today Drukuj ofert臋 pracy