Projektant UX Mobile

Allegro Etat  Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Szukamy projektantów interfejsu aplikacji mobilnych, których wiedza i doświadczenie pozwoli tworzyć wygodne i proste w użyciu oprogramowanie. Osoby na tym stanowisku będą zajmować się analizą potrzeb i projektowaniem doświadczeń użytkowników, przygotowywaniem makiet i prototypów oraz ustalaniem i propagowaniem standardów użyteczności w serwisie Allegro.

Zadania:

• analiza wymagań i potrzeb użytkowników, prototypowanie dla aplikacji mobilnych (iOS, Android, WP)
• projektowanie architektury informacji, funkcjonalności oraz interfejsów użytkownika dla serwisów Grupy Allegro
• propagowanie  użytecznych rozwiązań w Grupie Allegro  oraz tworzenie wzorców projektowych
• udział w testach z użytkownikami i sesjach co-design

Wymagania:

• portfolio lub opis zrealizowanych projektów
• znajomość specyfiki rozwiązań mobilnych
• umiejętność pracy w zespole
• orientacja w trendach projektowania UX
• kreatywność, dokładność, samodzielność, komunikatywność
• dobra znajomość programów do tworzenia makiet (preferowany Axure)
• zdolności analityczne
• znajomość języka angielskiego

Dodatkowymi atutami będą:

• znajomość zwinnych metodyk pracy (scrum, lean UX)
• znajomość Gemius Prism
• znajomość specyfiki pracy w dużej firmie
• orientacja w trendach i rozwiązaniach stosowanych w serwisach e-commerce
• podstaw programów grafiki rastrowej

Oferujemy:

Oferujemy twórczą i rozwojową pracę, szeroki zakres tematyczny projektów, miłą atmosferę pracy oraz bogate możliwości poszerzenia wiedzy na temat najnowszych i aktualnie rozwijanych technologii. Praca na pełen etat (umowa o pracę).

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych portfolio lub opis zrealizowanych projektów.