Projektant UX / Analityk

IFIRMA SA Elastyczna  Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Głównym celem Twojej pracy będzie projektowanie produktów przyjaznych dla użytkownika, kreowanie i rozwijanie naszych usług związanych z serwisem ifirma.pl

Oferujemy pracę we Wrocławiu w ciekawym projekcie łączącym technologie webowe (SAAS) i mobilne (Android, iOS), co więcej pracując w naszym zespole masz REALNĄ możliwość wpływania na to jak wyglądają produkty, które wspólnie tworzymy.

Wymagania:
– wiedza praktyczna z zakresu ogólnie rozumianego UX
– wiedza z zakresu przedsiębiorczości i podatków będzie mile widziana
– znajomość zagadnień z zakresu projektowania systemów informatycznych
– znajomość zasad dostępności (accessibility)
– mile widziana znajomość narzędzi wspierających proces projektowy (tworzenie makiet i prototypowanie min. w UXPin)
– mile widziana podstawowa wiedza za zakresu programowania (HTML, SQL, JS)

Zadania:
– analizowanie potrzeb użytkowników
– projektowanie usług
– określanie, rozwijanie, doskonalenie użyteczności tworzonych i rozwijanych aplikacji webowych i mobilnych
– współpraca z zespołem programistów

Nie spełniasz tych wymagań ale uważasz że świetnie sobie poradzisz? Daj nam znać. Podstawą w tej pracy jest zdolność analizy. Zatem jeśli jesteś matematykiem i nie masz problemów ze zrozumieniem czym jest relacja równoważności zapraszamy do kontaktu praca-ifi@ifirma.pl można też kontaktować się na FB

CV prosimy przesyłać na adres praca-ifi@ifirma.pl z tematem [uxlabs] Projektant UX