Projektant UX

Comarch SA Etat  Kraków, małopolskie, Polska

Opis oferty pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Projektant UX
  • Umiejętność samodzielnej pracy, analizy zagadnień związanych z ergonomią pracy z aplikacjami typu WWW i Mobile
  • Umiejętność przełożenia wymagań biznesowych na koncepcję UX aplikacji
  • Doświadczenie w tworzeniu makiet (najlepiej w oparciu o Axure RP)

Obowiązki:

  • Wykonywanie projektów UX aplikacji WWW i Mobile
  • Projektowanie interfejsów użytkownika w produktach Comarch dla sektora finansowego
  • Udział w projektach wdrożeniowych i sprzedażowych
  • Współpraca z analitykami i klientem w zakresie definiowania wymagań biznesowych dla systemów informatycznych

Oferujemy:

  • Pracę przy rozwoju i wdrożeniach produktów wsparcia sprzedaży, realizowanych na platformach webowych i mobilnych (w tym portale B2B, B2C), dla klientów krajowych i zagranicznych
  • Współpracę z doświadczonym zespołem UX oraz zespołami deweloperskimi
  • Realizację ciekawych projektów tworzonych w metodyce SCRUM, współpraca z doświadczonymi Product Ownerami, praca sprintowa także w obszarze UX
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)

Kandydatów ubiegających się o powyższe stanowisko prosimy o dołączenie do aplikacji portfolio.