Projektant UX

Centralny Ośrodek Informatyki Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała aktywny udział w pracach Zespołu User Experience, w projektowaniu doświadczeń użytkownika zarówno jeśli chodzi o całe procesy (np. usługi publiczne), jak i poszczególne kanały, w tym online (złożone systemy np. obiegu dokumentów, a także serwisy www) i offline (wewnętrzny UX w firmie, sposób obsługi obywatela, dokumenty urzędowe itp.).

Zakres obowiązków

  • Analizowanie potrzeb użytkowników i projektowanie doświadczeń
  • Projektowanie użytecznej architektury informacji systemów, stron i aplikacji – wysoko- i niskopoziomowej
  • Kreowanie i rozwijanie usług w oparciu o systemy informatyczne i rejestry tworzone i/lub rozwijane przez COI
  • Prowadzenie warsztatów z klientami sektora publicznego, a także wewnątrz firmy
  • Współpraca z badaczami, analitykami, architektami IT i programistami

Poszukiwane kompetencje

  • Praktyka w projektowaniu zorientowanym na użytkownika
  • Doświadczenie w projektowania architektury informacji aplikacji i serwisów internetowych
  • Doświadczenie w posługiwaniu się programami do tworzenia makiet i prototypowania (szczególnie Axure)
  • Praktyczna znajomość metod warsztatowych wspierających procesy projektowania i angażujących użytkownika (np. Value Proposition Canvas, Service Blueprint, Design Studio, Ideo Cards, Card Sorting lub inne)
  • Umiejętność analitycznego myślenia, precyzja, skupienie
  • Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, która umożliwia efektywne zapoznawanie się z literaturą fachową, uczestnictwo w spotkaniach, konferencjach

Oferujemy

  • Zatrudnienie na  podstawie umowy o pracę
  • Elastyczny czas pracy 7:00-17:00
  • Realny wpływ na projekt oraz udział w informatyzacji kraju
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników
  • Nowoczesne biuro, dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie
  • Młody i otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki samodzielnie proponowanym szkoleniom
  • Pakiet benefitów: m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, wczasy pod gruszą.

Wyślij swoje cv na adres: rekrutacja@coi.gov.pl lub aplikuj za pośrednictwem naszej strony internetowej: https://kariera.coi.gov.pl/pl/projektant-user-experience,j,105