Projektant UX

GAMENET Sp. z o.o. Etat  Krąków, Województwo małopolskie, Polska

Opis oferty pracy

GAMENET Sp. z o.o.
Krakowska firma zajmująca się tworzeniem dla klientów strategicznych zaawansowanych systemów CMS, sklepów, stron typu landing page oraz aplikacji internetowych zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska

  • Projektowanie oraz makietowanie stron internetowych typu landing page, sklepy internetowe, interfejsy aplikacji webowych (architektura informacji, interakcje) w programach Axure, Balsamiq,
  • Opracowywanie koncepcji i projektów zawartości stron internetowych według podanych założeń,
  • Przygotowywanie oraz prowadzenie testów użyteczności,
  • Optymalizacja tworzonych projektów pod kątem wzrostu wskaźnika ROI na podstawie dostarczonych danych statystycznych,
  • Tworzenie dla grafików specyfikacji i opisów do tworzonych interfejsów i makiet,
  • Wspieranie zespołu projektowego w późniejszych etapach prac, bieżąca współpraca z grafikiem oraz działem Front-End.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze UX, UI, UCD, usability,
  • Znajomość narzędzi do prototypowania aplikacji webowych i mobilnych np. Axure, Balsamiq,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Otwartość, komunikatywność, dyspozycyjność,
  • Dokładność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Pracę przy ciekawych i wymagających projektach w gronie specjalistów,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu, z elastycznymi godzinami pracy.
  • Wsparcie przełożonych w procesie doskonalenia umiejętności,
  • Przyjazną, luźną atmosferę oraz komfortowe środowisko pracy w przestronnym i doskonale wyposażonym biurze w centrum Krakowa.

Jesteśmy zwolennikami budowania zgranego zespołu, unikamy rotacji pracowników. Budujemy zgrany zespół oparty na wzajemnym zaufaniu i wspólnej realizacji celów Szukamy osób nastawionych na długoterminową współpracę, które wiążą swoją dalszą karierę z branżą IT.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:
rekrutacja@gamenet24.org

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Gamenet Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie."