Projektant User Experience – Wrocław

Grupa Unity Etat  Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Grupa Unity powstała z połączenia trzech firm: Contium – dostawcy kompleksowych usług e-marketingowych i IT dla e-commerce, Internet Designers – agencji interaktywnej full-service oraz Empathy Internet Software House – firmy tworzącej dedykowane aplikacje w oparciu o rozwiązania internetowe, a także producenta autorskiej platformy e-commerce dla dużych i średnich klientów. Zatrudniamy ponad 150 specjalistów. Mamy swoje biura we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Warszawie.

Od dużych korporacji odróżnia nas dynamizm działania, zróżnicowany charakter projektów oraz najszersze na polskim rynku spektrum wykorzystywanych technologii internetowych i oferowanych usług dla e-biznesu. Dowiedz się więcej na www.unity.pl.

Pragniemy nawiązać kontakt z ludźmi pełnymi pasji i ciekawości życia. Jeżeli jesteś osobą, która uwielbia wyzwania i chce się rozwijać, u nas znajdziesz miejsce dla siebie. Obecnie do projektów Grupy poszukujemy Projektanta User Experience do pracy we Wrocławiu (nr ref. UX/WR/10.2013).

Obowiązki:

  • projektowanie interfejsów i architektury informacji serwisów i sklepów internetowych
  • prowadzenie badań z użytkownikami oraz audytów użyteczności
  • prowadzenie warsztatów i prezentacji dla Klientów Grupy
  • opracowywanie standardów firmowych w zakresie UX.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu interfejsów
  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów użyteczności i badań z użytkownikami
  • wiedza z zakresu architektury informacji, użyteczności i User Experience
  • znajomość bieżących trendów w UX
  • bardzo dobra znajomość programu do tworzenia makiet i prototypów – Axure RP Pro
  • umiejętności w zakresie prowadzenia prezentacji
  • portfolio projektów (makiety, prototypy), fragmenty raportów, analiz.

Doceniamy:

  • wiedzę z zakresu marketingu internetowego, e-commerce i nowych technologii
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem na urządzenia mobilne
  • pozytywną energię
  • pasję tworzenia
  • samodzielność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • dynamiczną pracę w pięknej stolicy Dolnego Śląska
  • współpracę i towarzystwo świetnych ludzi
  • wysokie standardy pracy
  • wyjazdy i spotkania integracyjne.

Jeśli jesteś zainteresowana/-y naszą ofertą, wyślij CV oraz portfolio przez stronę internetową lub bezpośrednio na adres praca@unity.pl w tytule UX/WR/10.2013 - imię i nazwisko

Bezpośredni linki do oferty: Projektant User Experience