Projektant UI

Comarch SA Etat  Kraków, małopolskie, Polska

Jako UI Designer będziesz odpowiedzialny za projektowanie estetycznych oraz użytecznych interfejsów użytkownika. Nasz zespół UI łączy wymagania techniczne
z zapleczem wizualnym, aby tworzyć koncepcje oraz rozwiązania, które mają bezpośredni wpływ na odbiorców.

PROFIL KANDYDATA

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość narzędzi do projektowania interfejsów użytkownika — Sketch, InVision
  • Otwartość na iteracyjne podejście w projektowaniu w zespołach interdyscyplinarnych
  • Predyspozycje do pracy samodzielnej i zespołowej
  • Podstawowa znajomość zasad użyteczności — będziesz pracować w zespole
    z UX Designerem i Badaczem, ale dobrze żebyś znał/znała podstawy
  • Znajomość wytycznych Human Interface Guidelines i Material Desig
  • Kreatywność i otwartość na wyzwania

TWOJE ZADANIA

  • Projektowanie graficzne interfejsów użytkownika
  • Praca z Comarch Design System
  • Współpraca z zespołem developerskim
  • Rekomendowanie zmian w istniejących systemach w celu podniesienia
    ich użyteczności

DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza),
    a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: na centrum medyczne iMed24, strefę rekreacyjną, z basenem i siłownią, a nawet stołówkę
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko

Kandydat ubiegający się o pracę na tym stanowisku proszony jest o dołączenie portfolio realizacji do aplikacji.

Aplikuj poprzez formularz na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/projektant-ui/