Project Manager projektów webowych

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja Etat  Kraków, małopolskie, Polska

Kim jesteśmy? SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja. Od 10 lat budujemy sukces przedsiębiorców w wyszukiwarkach poprzez skuteczne pozycjonowanie i optymalizację. Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Google. Mamy świetny zespół specjalistów, a obecnie poszukujemy Web Project Managera z UX.

Zadania Web Project Managera

  • Określanie wytycznych dla projektów www;
  • Tworzenie makiet (Mockup), dobór gotowych motywów graficznych lub koordynowanie projektów graficznych, dbanie o kwestie UX i UI;
  • Ustalanie harmonogramu i priorytetów oraz nadzór nad terminowością realizowanych projektów;
  • Koordynowanie zadań osób odpowiedzialnych za wdrożenia www;

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów wdrożeń witryn www – min 2 lata lub min. 20 wdrożonych witryn;
  • Znajomość HTML i CSS w stopniu umożliwiającym prowadzenie komunikacji z osobami wdrażającymi witryny;
  • Bardzo dobra znajomość systemu WordPress od strony użytkownika;
  • Zainteresowanie tematyką użyteczności;
  • Umiejętność obsługi programów do tworzenia makiet na poziomie zaawansowanym. Portfolio stworzonych makiet – do wglądu;
  • Umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie;
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i koordynacyjne.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w przedziale 4-6 tys. zł. netto + premie;
  • wygodne biuro (https://seo4.net/biuro, nowoczesny apartamentowiec, PlayStation i HBO GO po godzinach);
  • stałą możliwość rozwoju w zakresie nowych technologii i standardów;
  • wsparcie pasjonatów, którzy kochają to co robią (piątki nas cieszą, ale poniedziałki nie są dramatem);

Zainteresowane i spełniające kryteria osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim opisem doświadczenia i portfolio stworzonych makiet na adres praca@seo4.net