Product Owner (serwis play.pl)

P4 Sp z o.o. Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Do 9-osobowego Zespołu Rozwoju Produktów Digital poszukujemy Product Ownera

Twoje zadania:

  • Realizacja projektów związanych z utrzymaniem i dynamicznym rozwojem serwisu internetowego play.pl
  • Optymalizacja i rekomendowanie nowych rozwiązań podnoszących jakość doświadczeń użytkownika końcowego
  • Realizacja zadań we współpracy z zespołem projektanckim (UX, UI, service design) developerskim oraz kontroli jakości
  • Bliska współpraca z klientem wewnętrznym oraz partnerami zewnętrznymi (agencja interaktywna i software house) w zakresie rozwoju serwisu play.pl

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w budowaniu i rozwoju produktów IT (aplikacja internetowa / e-commerce / portal informacyjny)
  • Masz wiedzę z zakresu digital marketingu (UX, produkcja stron internetowych, optymalizacja e-commerce)
  • Chcesz pracować w charakterze Product Ownera i nie możesz doczekać się pracy z Product Backlogiem
  • Posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu analityki internetowej (mile widziana znajomość Google Analytics)
  • Metodyka SCRUM nie jest Ci obca
  • Potrafisz identyfikować i realizować cele biznesowe
  • Multitasking oraz umiejętność pracy pod presją czasu są Twoją mocną stroną
  • Zależy Ci na możliwości pracy zdalnej (raz w tygodniu)
  • Twoją osobę cechuję otwartość, komunikatywność oraz chęć pracy w zespole
  • Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim (min. B2)