Product Owner – Platforma Building Companion

Xella Polska – Platforma Building Companion Umowa o pracę lub B2B  Warszawa, mazowieckie, Polska

Obecnie do naszej centrali w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Product Owner

– Paltforma Building Companion

miejsce pracy – Warszawa

Do naszego digitalowego teamu szukamy nowego specjalisty – twoim zadaniem będzie wsparcie rozwoju Buidling Companion, innowacyjnej platformy internetowej stworzonej przez Xella by pomóc klientom indywidualnym w budowie ich wymarzonego domu.

Jeśli

  • Chcesz zdobyć doświadczenie w budowaniu szybko rosnącej platformy typu marketplace
  • Nie boisz się pracy z produktem digitalowym dla ciekawej ale wymagającej grupy jaką są klienci budujący domy oraz pracujący dla nich wykonawcy i architekci

Mamy dla ciebie unikalną ofertę!

Zakres obowiązków:

  • identyfikacja ścieżek rozwoju produktu przy współpracy z użytkownikami
  • ciągła analiza parametrów i KPI platformy, rekomendacja zmian i kierunku rozwoju produktu na podstawie analizowanych danych
  • aktywna współpraca z pozostałymi działami (UX/ Marketing / Operacje) w celu wyznaczenia kierunku rozwoju platformy
  • koordynacja i kontrola działań zespołów deweloperskich
  • odpowiedzialność harmonogram rozwoju produktu oraz zarządzanie kolejnymi product sprint’ami

Czego oczekujemy:

  • język angielski – B2/C1 – zaawansowany
  • doświadczenie w obszarze budowania produktów digitalowych
  • bardzo dobra znajomość Google Analytics, Hotjar i innych narzędzi analitycznych
  • doświadczenie w zarządzaniu zewnętrznymi kontrahentami oraz koordynacji prac na rozwojem produktów digitalowych
  • chęć pogłębiania wiedzy w obszarze user experience
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • systematyczność
  • poczucie humoru
  • mile widziane: wiedza techniczna z zakresu analizy, podstawy programowania, testowania oprogramowania, dokumentacji technicznej, znajomość technologii stosowanych w budowie rozwiązań internetowych

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole z wieloletnim doświadczeniem w rozwijaniu produktów digitalowych (m.in. Brainly, Groupon czy Uber Eats),
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ B2B,
  • możliwość rozwoju zawodowego i brania udziału w projekcie o międzynarodowym zasięgu projektach,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie, opieki medycznej ENEL-MED, karty sportowej Multisport, bezpłatnych zajęć z j. angielskiego, szkoleń w ramach Akademii Eksperta.