PRODUCT DESIGNER (UX/UI DESIGNER)

PROGET Sp. z o.o. Umowa o pracę lub B2B  Bielsko-Biała, śląskie, Polska

Firma PROGET Sp. z o.o. jest liderem w segmencie bezpieczeństwa mobilnego.

Tworzymy,wdrażamy i zarządzamy oprogramowaniem klasy MDM do zarządzania smartfonami oraz tabletami.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowsiko:

Product Designer (UX/UI Designer)

Co będziesz robił:

  • – będziesz częścią wielofunkcyjnego zespołu złożonego z doświadczonych specjalistów
  • – projektował produkt, który jest używany przez tysiące użytkowników znanych firm
  • – tworzył wysoko i nisko poziomowe prototypy, które będą pozwalały Ci przetestować twoje założenia
  • – uczestniczył w projektowaniu rozwiązania od fazy koncepcji do wdrożenia
  • – szerzenie wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkownika w całej firmie

WYMAGANIA:

  • – conajmniej jeden projekt, który pokazuje Twoje umiejętności projektowania produktów cyfrowych (UI)
  • – chęć poszerzania wiedzy na temat projektowania produktów cyfrowych w metodyce Agile

Mile widziane:

  • – wiedza na temat UX i Design System
  • – doświadczenie w projektowaniu systemów w programie Sketch z użyciem symboli

FIRMA OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie w firmie technologicznej z polskim kapitałem
  • do wyboru UoP lub B2B
  • regularne szkolenia w Polsce i za granicą
  • udział od 1 do 3 konfernecji w roku
  • współpracę z najlpszymi specjalistami
  • przyjazną i twórczą atmosferę pracy
  • komfortowe i nowoczesne stanowisko pracy w nowoczesnym biurowcu
  • pracę w zespole ludzi otwartych na niestandardowe rozwiązania
  • imprezy integracyjne
  • karta sportowa Multisport
  • obiad w każdy piątek na koszt firmy
  • owocowe poniedziałki i środy- owoce sezonowe

JAK APLIKOWAĆ - INFORMACJE:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

praca@proget.pl

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Administratorem danych osobowych jest:
Proget Sp. z o.o., ul. Warszawska 28, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5472142508

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.