Product Designer (Freelancer)

Dimedic Elastyczna  Gdziekolwiek

Opis oferty pracy

90 zł netto za godzinę

Rozliczenie B2B

Praca zdalna

Ustalenie zakresu współpracy wg dostępności projektanta (preferowane ½ etatu, ale do ustalenia)

Dimedic.eu to przychodnia online działająca na terenie Unii Europejskiej.

Oferujemy szeroki zakres konsultacji telemedycznych, które pozwalają zadbać o najważniejsze aspekty ludzkiego zdrowia. Więcej o nas

Kogo szukamy?

Szukamy projektanta na freelance, który ogarnie świetnie kwestie UX jak i UI. Zależy nam na osobie, która załapie specyfikę i ograniczenia branży telemedycznej, odnajdzie się w możliwościach i ograniczeniach istniejącego produktu, a we współpracy z zespołem będzie dostarczać rozwiązania, które spełnią cele biznesowe i sprawią, że nasi użytkownicy będą zadowoleni z otrzymanej usługi 😉

Zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań biznesowych, potrzeb użytkowników oraz ograniczeń technologicznych w kontekście działania naszych produktów
  • Projektowanie nowych funkcjonalności lub usprawnianie istniejących, z użyciem podstawowych narzędzi i metod UX
  • Projektowanie docelowego interfejsu wypracowanych rozwiązań w oparciu o GUI produktu
  • Bliska współpraca z Product Ownerem, zespołem IT, zespołem marketingowym oraz medycznym
  • Prowadzenie badań UX ilościowych lub jakościowych, zależnie od konkretnych potrzeb produktu (nowy projekt, usprawnienie istniejących procesów, etc)

Nasze wymagania:

  • Portfolio z minimum 3 case studies swoich dotychczasowych projektów
  • Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu i rozwijaniu produktów i usług cyfrowych
  • Wykształcenie w kierunkach powiązanych z projektowaniem produktów cyfrowych (studia/kursy typu: projektowanie User Experience, Kognitywistyka, Human Computer Interaction, projektowanie usług, etc.)
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi i metod projektowania UX
  • Umiejętności projektowania wizualnego, znajomość praktycznych podstaw projektowania interfejsów użytkownika
  • Umiejętność bezpośredniej współpracy z developerami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (aby móc bez problemu prowadzić projekty i dyskusje z interesariuszami i zespołami z różnych krajów),
  • Bardzo dobra znajomość programu Figma,
  • Podstawowa znajomość narzędzi analitycznych typu Hotjar, Google Analytics,

Mile widziane:

  • Umiejętność budowanie stron na platformach Wix.com
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy przy produktach telemedycznych

Jeśli jesteś zainteresowana/y, prześlij nam swoje CV oraz portfolio na adres: job@dimedic.eu