UX/UI Designer

The Codest Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

Opis oferty pracy

Hello World!

Jesteśmy firmą technologiczną, w której rozwijamy swój własny produkt oraz tworzymy oprogramowanie dla klientów z całego świata. Intensywnie się rozwijamy regularnie powołując do życia nowe działy oraz wprowadzając nowe technologie.

Jak ułożona jest nasza firma:

  • Dział sprzedaży i marketingu dba o to, abyśmy cały czas pozyskiwali nowe projekty.
  • Dział developmentu, który dba o to, abyśmy tworzyli aplikacje na najwyższym poziomie.
  • Dział rekrutacji, który nieustannie procesuje nadesłane CV i dokłada wszelkich starań, aby rekrutacja była dla kandydatów przyjemnym doświadczeniem.
  • Dział product designu, który dba o to abyśmy tworzyli piękne i użyteczne interfejsy. Jest również odpowiedzialny za spójność naszej komunikacji.
  • Dział HR dba o to, aby każdy pracownik miał swojego managera, z którym regularnie spotyka się i rozmawia o odczuciach z codziennej pracy oraz możliwościach dalszego rozwoju.

Typ współpracy:

Stała współpraca. Długofalowe projekty końcowej daty.

Miejsce zamieszkania:

Dowolna strefa czasowa. Od wielu lat pracowaliśmy zdalnie i obecna sytuacja w ogóle nas nie zaskoczyła. Mamy swoje biuro w Krakowie.

Dostępność:

Poniedziałek-piątek w godzinach biurowych. Nie pracujemy po godzinach ani w weekendy. Ten czas rezerwujemy dla siebie i dla swoich rodzin.

Forma współpracy:

Umowa B2B lub przez www.useme.com

Znajomość angielskiego:

B2 lub lepiej. Z klientami komunikujemy się w języku angielskim, przeważnie przez Slacka. Jeżeli uważasz, że masz za słaby angielski i tak wyślij CV – przeważnie kandydaci nie doceniają swojego poziomu znajomości języka.

Projekty:

Obecnie realizujemy projekty dla klientów z USA, Kanady oraz Europy Zachodniej. Są to aplikacje typu SaaS, marketplace i e-Commerce. Oto kilka naszych projektów, w których mógłbyś pracować: [LINK]

Benefity:

  • budżet dla pracownika w wysokości 1800 pln rocznie. Możesz wydać, na co chcesz.
  • opcje szybkiego rozwoju i wsparcie w swojej ścieżce kariery
  • pracę 100% zdalną (również po pandemii)
  • 15 dni płatnego urlopu

Proces rekrutacji

  • 20 minutowa rozmowa, aby lepiej się poznać
  • call techniczny
  • oferta

Całość w max 48 godzin w dni robocze.

Kogo szukamy:

aby osiągnąć nasze ambitne cele poszukujemy zdolnego UX / UI Designera, który będzie podzielał nasze wartości i zamiłowanie do technologii. Wyślij do nas swoje CV jeśli:

  • masz 1-2 lata doświadczenia jako UX / UI Designer
  • znasz takie narzędzia jak Miro, Sketch, Figma oraz Zeplin i sprawnie się nimi posługujesz
  • mówisz biegle po angielsku – współpracujemy z międzynarodowymi zespołami
  • dobrze orientujesz się w aktualnych trendach projektowania aplikacji
  • odnajdujesz się w metodach zwinnych (Scrum, Google Design Sprint)
  • zwracasz uwagę na szczegóły
  • Twoją mocną stroną jest analityczne myślenie i umiejętność prowadzenia researchu
  • dbasz o przejrzystą komunikację w zespole

Znajomość HTML i CSS jest mile widziana

Zakres obowiązków:

  • tworzenie prototypów, mockupów oraz interfejsów dla stron internetowych i aplikacji webowych
  • uczestnictwo w warsztatach z klientami w celu zrozumienia założeń i wymagań projektowych
  • testowanie (łącznie z A/B testami) tworzonych widoków w oparciu o feedback użytkowników i dane projektowe
  • wsparcie zespołu w tworzeniu roadmapy projektu

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV wraz z portfolio na:

jobs@thecodest.co