Product Designer

RSQ Technologies Umowa o pracę lub B2B  Poznań, Wielkopolskie, Polska

Cel RSQ – wspólnie budować świat, w którym ludzie żyją szczęśliwie w zdrowiu i wolności. Naszym pojazdem do tego celu jest opieka zdrowotna, której wartości pomogą nam tworzyć narzędzia odpowiedzialnie z pożytkiem dla wszystkich.
Tworzymy własne aplikacje chmurowe, które adaptujemy również na potrzeby większych klientów. Poza tym rozwijamy projekty R&D w zakresie budowy urządzeń medycznych oraz AI.ZGŁOŚ SIĘ DO NAS JEŻELI:

  •  masz doświadczenie w zakresie projektowania produktów cyfrowych, które zostały wdrożone,
  •  potrafisz dogadać się i z deweloperami, i marketingiem, i klientem,
  •  dbasz o estetykę i znasz najnowsze trendy – ich wady i zalety ;),
  •  przejmujesz inicjatywę, sprawiasz, że rzeczy się wydarzają,
  •  jesteś osobą głodną wiedzy, ale dzielącą się też wiedzą z innymi,
  •  grasz zespołowo,
  •  jesteś człowiekiem sympatycznym!

JAKIE BĘDĄ CIĘ CZEKAŁY ZADANIA?
  • zbieranie i analiza potrzeb naszych użytkowników oraz partnerów, aby zaprojektować jak najlepsze rozwiązania dla opieki zdrowotnej (ankiety, warsztaty, obserwacje, wywiady, testy),
  •  budowa makiet, na podstawie których przetestujesz swoje propozycje, a poźniej przekażesz je deweloperom we współpracy z resztą zespołu UX,
  •  komunikacja z zespołem za pomocą narzędzi do organizacji pracy (Jira, Confluence, Trello, Miro),
  •  kontrola jakości powstającego produktu we współpracy z QA,
  •  prezentowanie i przekazywanie nowych funkcji klientowi we współpracy z PO,
  •  jeśli dobrze się czujesz także z zadaniami typowo graficznymi, to również takie się znajdą 😉

CO DOSTANIESZ OD NAS?
  •  umowę o pracę lub B2B,
  •  wpływ na wydarzające się w firmie rzeczy oraz otwartą i szczerą komunikację,
  •  ekipę świetnych ludzi, którzy wzajemnie się inspirują,
  •  możliwość częściowej pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy,
  •  wypełnione mnóstwem roślin biuro w centrum Poznania,
  •  dawkę wiedzy podczas Czwartkowych Meetupów,
  •  comiesięczne integracje z Sarą,
  •  całkowicie wyposażoną kuchnię (zapraszamy do inicjatywy Wege Obiadów!).

Zgłoszenia prosimy kierować na people@rsqtechnologies.com