Product Designer

Straal Sp. z o.o. Umowa o pracę lub B2B  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Straal jest globalnym dostawcą rozwiązań płatniczych, optymalizacyjnych i ochronnych, stworzonych z myślą o nowoczesnym biznesie.
Dołączając do nas zostaniesz ważną częścią zespołu odpowiedzialnego za budowę i rozwój naszych produktów. Będziesz mieć możliwość przeprowadzenia pełnego proces product design razem z naszym product managerem: weźmiesz udział w strategicznych spotkaniach, poprowadzisz wywiady z użytkownikami, zidentyfikujesz potrzeby i zaprojektujesz rozwiązania (od wstępnych szkiców po high-fidelity).

Zadania:

  • Prowadzenie warsztatów projektowych z użytkownikami, wywiady z użytkownikami systemu i identyfikacja ich potrzeb
  • Analizowanie procesów biznesowych i proponowanie systemowych rozwiązań dla ich usprawnienia
  • Przygotowywanie artefaktów procesu projektowego: sitemap, UX flows, persony, customer journey map, wireframes, prototypy
  • Projektowanie finalnych rozwiązań na podstawie zebranych informacji: prototypów (low-fidelity) i gotowych do wdrożenia ekranów (high-fidelity)
  • Praca na i rozwój design systemu (Sketch)
  • Współpraca z product managerem w trakcie całego procesu projektowego w celu wspólnego zbierania wymagań, iterowania rozwiązań i priorytetyzacji pracy
  • Współpraca z zespołem deweloperskim na etapie wdrożenia zaprojektowanych rozwiązań

Wymagamy:

  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych, mile widziane doświadczenie z produktami z obszaru Fintech
  • Wiedza na temat zasad i dobrych praktyk UX
  • Wiedza na temat tworzenia architektury informacji (umiejętność stworzenia struktury aplikacji, projektowanie efektywnych mechanizmów nawigacji oraz wyszukiwania, itp.)
  • Umiejętność prototypowania (umiejętność tworzenia makiet lo–fi i hi–fi)
  • Tworzenie i rozwijanie style guides i design systemów
  • Doświadczenie w pracy z front–end developerami
  • Wiedza na temat metodologii badań UX (prowadzenie warsztatów, wywiady, testy z użytkownikami)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 7000–11000 zł net na B2B (lub odpowiednik przy umowie o pracę lub umowie o dzieło)
  • Prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie karty Multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w nowoczesnym biurowcu Warsaw Spire (Pl. Europejski 1, piętro 40)
  • Lekcje języków obcych (angielski, niemiecki, hiszpański)
  • Chillroom, w którym znajdziesz PlayStation 4, symulator wyścigów samochodowych Gran Turismo 6, mini hokeja, gitarę elektryczną i samych fajnych ludzi!
  • Świeże owoce oraz wyśmienita kawa
  • Budżety na wyjścia integracyjne

Prosimy o aplikowanie za pomocą formularza na naszej stronie kariery: https://straal.elevato.net/pl/product-designer,ja,60