This job listing has expired and may no longer be relevant!

Product Designer

HCM Deck Etat  Kraków, małopolskie, Polska

Opis oferty pracy

Kim jesteśmy?

HCM Deck to platforma, dzięki której firmy zarządzają rozwojem i wiedzą swoich pracowników. Korzysta z niej 100 000 użytkowników organizacji takich jak Allegro, T-Mobile, Carlsberg, Volkswagen, Leroy Merlin, Bobby Burger. Jesteśmy najszybciej rosnącym start-upem HR tech w Polsce, a naszymi inwestorami są Rafał Sonik i Innovation Nest.

Nasz produkt rozwijamy dzięki bliskiej współpracy z Klientami. Codzienna komunikacja, zbieranie feedbacku oraz zrozumienie potrzeb użytkowników mają dla nas kluczowe znaczenie w projektowaniu nowych funkcjonalności platformy.  

Szukamy osoby, która:

🤔 jest dociekliwa i wytrwała w dążeniu do zrozumienia potrzeb użytkowników

🔍 zadaje trafne pytania i zawsze dociera do sedna problemu

💡rozumie nawet najbardziej skomplikowane systemy oraz ma potrzebę ich natychmiastowego uproszczenia

📊+❤ kieruje się rozsądkiem, ale i głosem serca bo wie, że analitycznemu podejściu powinny towarzyszyć empatia, kreatywność i intuicja

💬 potrafi jasno i precyzyjnie uzasadniać podejmowane decyzje

Na czym będzie polegała Twoja praca?

  • Wejdziesz w rolę lidera/liderki obszaru projektowania produktu.
  • Będziesz na co dzień współpracować z zespołami produktowymi (Product / Engineering) i wspierającymi sukces naszych klientów (Growth / Customer Success).
  • Będziesz koordynować proces zbierania i analizowania feedbacku jakościowego od Klientów i użytkowników końcowych wszystko po to, by trafnie zdefiniować ich potrzeby.
  • Będziesz odpowiedzialny/a za przygotowywanie szkiców, makiet i prototypów.
  • Otrzymasz możliwość testowania założeń opartych na informacji zwrotnej od użytkowników i członków zespołu.
  • Wykorzystasz swoje umiejętności projektowania interakcji w procesie generalnego redesignu UX i UI HCM Deck; usystematyzujesz obecną architekturę informacji i elementy wizualne systemu.
  • Będziesz reprezentować głos użytkowników w procesie podejmowania decyzji produktowych i stale dzielić się z zespołem najlepszymi praktykami projektowania UX.

Zaaplikuj przez naszą stronę!

234 total views, 2 today Drukuj ofertę pracy