Product Designer

HCM Deck Etat  Kraków, małopolskie, Polska

Opis oferty pracy

Kim jesteśmy?

HCM Deck to platforma, dzięki której firmy zarządzają rozwojem i wiedzą swoich pracowników. Korzysta z niej 100 000 użytkowników organizacji takich jak Allegro, T-Mobile, Carlsberg, Volkswagen, Leroy Merlin, Bobby Burger. Jesteśmy najszybciej rosnącym start-upem HR tech w Polsce, a naszymi inwestorami są Rafał Sonik i Innovation Nest.

Nasz produkt rozwijamy dzięki bliskiej współpracy z Klientami. Codzienna komunikacja, zbieranie feedbacku oraz zrozumienie potrzeb użytkowników mają dla nas kluczowe znaczenie w projektowaniu nowych funkcjonalności platformy.  

Szukamy osoby, która:

🤔 jest dociekliwa i wytrwała w dążeniu do zrozumienia potrzeb użytkowników

🔍 zadaje trafne pytania i zawsze dociera do sedna problemu

💡rozumie nawet najbardziej skomplikowane systemy oraz ma potrzebę ich natychmiastowego uproszczenia

📊+❤ kieruje się rozsądkiem, ale i głosem serca bo wie, że analitycznemu podejściu powinny towarzyszyć empatia, kreatywność i intuicja

💬 potrafi jasno i precyzyjnie uzasadniać podejmowane decyzje

Na czym będzie polegała Twoja praca?

  • Wejdziesz w rolę lidera/liderki obszaru projektowania produktu.
  • Będziesz na co dzień współpracować z zespołami produktowymi (Product / Engineering) i wspierającymi sukces naszych klientów (Growth / Customer Success).
  • Będziesz koordynować proces zbierania i analizowania feedbacku jakościowego od Klientów i użytkowników końcowych wszystko po to, by trafnie zdefiniować ich potrzeby.
  • Będziesz odpowiedzialny/a za przygotowywanie szkiców, makiet i prototypów.
  • Otrzymasz możliwość testowania założeń opartych na informacji zwrotnej od użytkowników i członków zespołu.
  • Wykorzystasz swoje umiejętności projektowania interakcji w procesie generalnego redesignu UX i UI HCM Deck; usystematyzujesz obecną architekturę informacji i elementy wizualne systemu.
  • Będziesz reprezentować głos użytkowników w procesie podejmowania decyzji produktowych i stale dzielić się z zespołem najlepszymi praktykami projektowania UX.

Zaaplikuj przez naszą stronę!

Zgłoszenie online

Wyślij zgłoszenie

Data publikacji: 2 Sie 2018

133 total views, 1 today Drukuj ofertę pracy