Product Designer

MZN Property S.A. Kontrakt B2B  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

O nas

MZN Property S.A. to notowana na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych grupa spółek FinTech oraz PropTech, działających na styku nieruchomości, finansów i technologii. Obecnie wyceniana jest na ponad 80 mln PLN.

Z naszych serwisów i aplikacji korzysta miesięcznie ponad 1,4 mln Polaków. Jeden z nich to Morizon.pl – największy serwis z ofertami nieruchomości w Polsce. Rozwijane przez nas narzędzia wykorzystywane są przez ponad 3500 ekspertów hipotecznych, a już niedługo będą dostępne również dla zwykłych użytkowników. Nasz zespół liczy obecnie niemal 180 osób.

Naszym celem jest sprawienie, by proces selekcji oraz zakupu nieruchomości – i za gotówkę, i na kredyt – był maksymalnie wygodny i przyjemny. Chcemy wykorzystać do tego najnowsze dostępne rozwiązania, przenosząc polski rynek nieruchomości i finansów w XXI wiek.

Obowiązki

  • prototypowanie, projektowanie i rozwijanie wysokiej jakości produktów – zarówno w obszarze nieruchomości, jak i finansów,
  • współudział w rozwijaniu spójnego design systemu dla kluczowych produktów,
  • aktywny udział w tworzeniu nowych produktów oraz w rozwijaniu i optymalizacji istniejących,
  • ścisła współpraca z wewnętrznym teamem produktowym oraz IT, a także z firmami zewnętrznymi,
  • zaangażowanie w badania i testy użyteczności realizowane wewnętrzne lub z udziałem partnerów zewnętrznych.

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu produktów w obszarze web oraz mobile, poparte projektami,
  • praktyczna znajomość Sketcha, ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia, rozwijania i korzystania z bibliotek (Libraries),
  • dbałość o szczegóły i standardy,
  • rozwinięte kompetencje analityczne, umożliwiające analizę efektów realizowanych działań na podstawie danych z Google Analytics i innych narzędzi,
  • znajomość aktualnych trendów, technik, technologii i narzędzi w obszarze UI i UX,
  • dobre umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole.

Mile widziane

  • portfolio na Behance lub Dribbble,
  • umiejętność projektowania interakcji, np. z użyciem Principle,
  • praktyczna znajomość narzędzi ułatwiających współpracę w zespole takich jak Abstract i Zeplin,
  • sprawność w UX copywriting,
  • ogólna orientacja w rozwiązaniach front-endowych i ograniczeniach technologicznych.

Oferujemy

  • realny wpływ na ułatwienie procesu zakupu, najmu i finansowania nieruchomości milionom użytkowników,
  • możliwość skupienia się na stałym, regularnym rozwoju produktów Grupy wraz dostępem do danych o efektach tego rozwoju i wpływem na kolejne działania,
  • elastyczne godziny pracy (7:00-15:00 / 10:00-18:00) oraz możliwość pracy zdalnej w razie potrzeby,
  • współpracę z doświadczonym zespołem produktowców i projektantów,
  • bardzo przyjazną atmosferę pracy,
  • biuro w przyjemnej lokalizacji w Warszawie, w Górnym Mokotowie (Rakowiecka 36), blisko stacji metra i przystanku tramwajowego oraz daleko od Mordoru,
  • wynagrodzenie 8-12 tys. PLN netto na FV, zależnie od umiejętności i doświadczenia,
  • nowoczesny sprzęt (MacBook Pro + monitor 27 cali),
  • budżet konferencyjny i szkoleniowy,
  • dostęp do najnowszej literatury,
  • regularne imprezy integracyjne.

Porozmawiajmy. Wyślij nam CV i/lub profil na LinkedIn oraz portfolio zrealizowanych przez Ciebie projektów na adres michal.jaskolski (at) morizon.pl. Możesz usunąć z nich logotypy i nazwy klientów.