Product Designer

Nocowanie.pl Elastyczna  Gdziekolwiek

O nas:

Nocowanie.pl to największy polski portal noclegowy, zapewniający dostęp do blisko 50 tysięcy ofert noclegowych na terenie całego kraju. Jesteśmy częścią Wirtualna Polska Holding – partnera pierwszego wyboru Polaków. Dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach. Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie. Stanowimy zgrany team specjalistów o zróżnicowanych kompetencjach. Łączy nas wspólna pasja i chęć tworzenia takich produktów, z jakich sami chcielibyśmy korzystać.

Twój zakres obowiązków:

  • Rozwój platformy Nocowanie.pl – największego polskiego portalu noclegowego, będącego częścią Wirtualna Polska Holding;
  • Aktywne uczestnictwo w procesie projektowania nowych funkcjonalności i optymalizacji już istniejących: od fazy researchu i zbierania wymagań, poprzez projektowanie rozwiązań we współpracy z innymi projektantami, aż po monitorowanie ich implementacji i optymalizację we współpracy z analitykami oraz developerami;
  • Aktywne uczestnictwo w procesie budowania roadmapy i strategii UX naszego produktu wspólnie z zespołem właścicieli biznesowych;
  • Prezentowanie i rekomendowanie rozwiązań UX w oparciu o dane i najlepsze praktyki z rynku;
  • Bliska współpraca z zespołem: m.in. product managerów, analityków, project managerów, developerów i właścicieli biznesowych.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w projektowaniu produktów cyfrowych popartego portfolio;
  • Doświadczenia w pracy na różnych etapach procesu projektowego i współpracy z zespołem produktowym;
  • Praktycznych umiejętności przenoszenia swoich pomysłów na konkretne artefakty: m.in. makiety, prototypy, wire flows, user flows – używamy głównie Figmy oraz Miro;
  • Umiejętności stosowania narzędzi analitycznych w procesie projektowym: na co dzień korzystamy przede wszystkim z Google Analytics i Hotjara;
  • Umiejętności zaprezentowania i uargumentowania proponowanych rozwiązań;
  • Znajomości rynkowych trendów i standardów w zakresie projektowania produktów cyfrowych;
  • Proaktywnego podejścia do budowania roadmapy i strategii UX naszego produktu,
  • Samodzielności i umiejętności organizacji własnej pracy.

Co oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę.
  • Pracę w 100% zdalną z dowolnego miejsca lub hybrydową w naszym przestronnym, nowoczesnym biurze w Lublinie – wybór należy do Ciebie.
  • Pakiet benefitów dostosowany do Twoich potrzeb (system kafeteryjny, m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie).
  • Realny wpływ na rozwój produktów i usług, które docierają do milionów użytkowników.
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej, która wykorzystuje najnowsze technologie.
  • Współpracę z doświadczonym, zaangażowanym i nastawionym na cel zespołem.
  • Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy.

Czekamy na Ciebie!