Product Designer

Wirtualna Polska Media SA Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

Wirtualna Polska jest partnerem pierwszego wyboru Polaków: dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach.Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie.

Zajmujemy się rozwojem usługi WP Pilot: platformy streamingowej oferującej elastyczny dostęp do kanałów telewizyjnych oraz wydarzeń PPV w oparciu o model subskrypcyjny. Stanowimy zgrany team specjalistów o zróżnicowanych kompetencjach. Łączy nas wspólna pasja i chęć tworzenia takich produktów, z jakich sami chcielibyśmy korzystać.

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie funkcjonalności w usłudze streamingowej WP Pilot – jednej z najszybciej rozwijających się marek w portfolio Wirtualnej Polski;
  • Tworzenie cross-platformowych rozwiązań na potrzeby serwisów webowych, aplikacji mobilnych i telewizyjnych;
  • Uczestniczenie w procesie projektowym na każdym jego etapie: od fazy researchu i zbierania wymagań, poprzez projektowanie funkcjonalności we współpracy z UI Designerami, aż po monitorowanie ich implementacji i optymalizację we współpracy z analitykami;
  • Dbanie o użyteczność i dostępność projektów;
  • Projektowanie w oparciu o dane przy wsparciu zespołu analityków produktowych;
  • Bliska współpraca z zespołem: m.in. UX i UI designerów, product managerów, analityków, project managerów, developerów i właścicieli biznesowych.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w projektowaniu produktów cyfrowych popartego portfolio;
  • Doświadczenia w pracy na różnych etapach procesu projektowego i współpracy z zespołem produktowym;
  • Praktycznych umiejętności przenoszenia swoich pomysłów na konkretne artefakty: m.in. makiety, prototypy, wire flows, user flows – używamy głównie Figmy oraz Miro;
  • Umiejętności stosowania narzędzi analitycznych w procesie projektowym: na co dzień korzystamy przede wszystkim z Google Analytics i Hotjara;
  • Umiejętności zaprezentowania i uargumentowania proponowanych rozwiązań;
  • Znajomości rynkowych trendów i standardów dla usług streamingowych;
  • Znajomości standardów WCAG i zagadnień związanych z dostępnością interfejsów;
  • Samodzielności i zdolności organizacji własnej pracy.

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B;
  • Pracę w 100% zdalną lub hybrydową w jednej z naszych lokalizacji (Warszawa, Gdańsk, Wrocław) – wybór należy do Ciebie;
  • Realny wpływ na rozwój produktów i usług, które docierają do milionów użytkowników;
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej, która wykorzystuje najnowsze technologie;
  • Współpracę z doświadczonym zespołem;
  • Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy.

Poziom: mid/regular, senior

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat

Zapraszamy do aplikowania za pomocą linka