Praktyka wakacyjna w zespole UX

CitiHandlowy Staż  Warszawa, mazowieckie, Polska

Zapraszamy na praktykę wakacyjną w zespole UX Centrum R&D CitiHandlowy.

Praktyki letnie trwają 2,5 miesiąca, od 1 lipca do połowy września. Są płatne, na podstawie umowy o pracę. Chcemy by praktykant wziął udział w różnych etapach projektowania usług elektronicznych banku (od aplikacji mobilnych, przez serwisy transakcyjne, strony bankowe, oprogramowanie dla urządzeń do obsługi klienta) i był pełnoprawnym członkiem naszego zespołu. Praktykantowi zapewniamy opiekę doświadczonych badaczy i projektantów.

Obowiązki praktykanta:

  • analiza konkurencji i trendów w obszarze cyfrowych usług finansowych
  • zbieranie danych na temat użytkowników i klientów, analiza profili użytkowników
  • udział w przygotowaniu i testowaniu koncepcji i budowanie prototypu

Czego oczekujemy od praktykanta:

  • umiejętności samodzielnego poszukiwania i syntezy wiedzy
  • znajomości podstawowych pojęć z zakresu User Experience, service design
  • znajomości języka angielskiego i pakietu Office
  • mile widziana znajomość Balsamiq i Axure
  • ukończonego przynajmniej 2 roku studiów, kierunek związany z UX, badaniami, IT – mile widziany, choć niekonieczny

Czekamy na zgłoszenia do 30 kwietnia!

Aplikuj wysyłając swoje CV na adres: kariera@citi.com, aplikacja dotyczy projektu "UX w cyfrowych usługach finansowych"