Praca dla UX Designera (Gdańsk lub UK)

ExperisIT Etat  Gdańsk, pomorskie, Polska

Opis oferty pracy

Miejsce pracy: Gdańsk lub UK (Bristol, Reading, Swansea)

Praca w firmie, która powstała ponad 20 lat temu w UK, zaś w Polsce od 2007 roku stale powiększający się oddział liczy ok. 100 osób. Firma zajmuje się produkcją oprogramowania dla branży finansowo-ubezpieczeniowej, medycznej oraz dla sektora publicznego.

Możesz wybrać dwie formy współpracy: relokacja do Wielkiej Brytanii lub praca w oddziale w Gdańsku, związana z częstymi podróżami służbowymi.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i tworzenie wysokiej jakości interfejsu użytkownika i grafiki na potrzeby zróżnicowanych projektów;
  • Opracowywanie całościowego projektu User Experience dla produktu;
  • Omawianie i przedstawianie wyników pracy klientom oraz zespołom deweloperów;
  • Praca w metodologii Agile;
  • Współpraca z deweloperami celem zapewnienia wysokiej jakości projektów;
  • Współpraca z klientem celem realizacji wymagań projektowych;
  • Opiniowanie istniejących produktów i proponowanie ulepszeń;
  • Ustanawianie standardów projektowych;
  • Wsparcie rozwoju młodszych współpracowników, dzielenie się wiedzą.

Wymagania:

  • Znajomość programów Adobe: PhotoShop, Illustrator oraz DreamWeaver;
  • Praktyczna znajomość technologii takich jak: HTML, CSS, JQuery;
  • Zrozumienie konceptów związanych z typografią, hierarchią wizualną, doborem kolorów itd;
  • Zrozumienie 5 konceptów projektowania interfejsu (information architecture, interaction design, usability engineering, visual design and prototype engineering);
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów użyteczności aplikacji;
  • Dobre zrozumienie aspektów projektowania nastawionego na użytkownika;
  • Świadomość biznesowych i projektowych powiązań z interfejsem użytkownika;
  • Umiejętność ustalania ważności i pilności zadań oraz zarządzania czasem;
  • Zrozumienie wymagań Klienta i potrzeb użytkownika;
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Agile.

Świadczenia:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (w Wielkiej Brytanii lub w Polsce);
  • Pakiet socjalny (m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport, dofinansowanie do udziału w konferencjach, szkoleniach, imprezy integracyjne);
  • Przejrzysta ścieżka rozwoju zawodowego;
  • Praca w ambitnym i zaangażowanym zespole, w „niekorporacyjnej” atmosferze;
  • Elastyczny czas pracy (system core hours; sporadyczna możliwość pracy zdalnej; dodatkowe dni urlopowe);
  • Elastyczny dobór projektów;
  • Różnorodność projektów.

Rekrutację prowadzi Dagmara Wilińska, z agencji rekrutacyjnej ExperisIT.
CV wraz z Portfolio, proszę wysyłać na adres e-mail: dagmara.wilinska@pl.experis.com.

W razie dodatkowych pytań, wszelkie informacje są udzielane mailowo lub telefonicznie: +48 698 674 667.