poszukujemy pracownika Angular Developer Katowice

NETIZENS Etat  Katowice, Śląskie, Polska

Opis stanowiska
oprogramowanie i rozwijanie serwisów, aplikacji internetowych z wykorzystaniem najnowszych technologii
współpraca z programistami backend oraz grafikami w celu przygotowania frontendu serwisów i aplikacji internetowych

Wymagania:
– 2+ lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji internetowych
– dobra znajomość frameworka Angular 8+
– znajomość biblioteki RxJS
– dobra znajomość API HTML5, CSS i REST API
– doświadczenie pracy z jednym z preprocesorów CSS (np. SCSS) oraz znajomość BEM
– doświadczenie w korzystaniu z ES2015+
– doświadczenie w tworzeniu interfejsów Responsive Web Design
– umiejętność kodowania pod różne przeglądarki (Edge, Firefox, Safari, Chrome)
– znajomość architektury aplikacji typu SPA
– doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji GIT
– dbałość o szczegóły
– umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja
– otwartość na nowe technologie
– angielski na poziomie B1/B2

Mile widziane:
– umiejętność pisania aplikacji pod kątem SSR
– znajomość Bootstrap
– znajomość Material Design
– umiejętność pisania UT oraz E2E (Cypress)
– znajomość narzędzi Swagger, Postman i SonarQube

Oferujemy:
– umowę o pracę/B2B
– stały rozwój i szkolenia zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem
– pracę przy ciekawych projektach
– współpracę z najlepszymi specjalistami IT
– nowoczesne, a zarazem industrialne miejsce pracy (mieścimy się w budynku byłej Fabryki Porcelany)
– firmową aplikację, piłkarzyki, hulajnogi, a dla najlepszych wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie

Link do strony z ogłoszeniem: https://www.netizens.pl/kariera/angular-developer/
Kontakt: praca@netizens.pl