Młodszy UX Designer (T-Mobile Usługi Bankowe)

Alior Bank Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:

  • Dostarczanie user experience i najwyższej jakości rozwiązań IT na wewnętrzne potrzeby firmy
  • Projektowanie interfejsów i architektury informacji aplikacji webowych oraz mobilnych
  • Przygotowywanie makiet aplikacji
  • Ścisła współpraca z analitykami biznesowymi w projektach

Wymagania:

  • roczne doświadczenie:
    • w projektowaniu użyteczności zorientowanej na użytkownika (projektowanie serwisów web w technologii RWD – warunek konieczny)
    • w projektowaniu makiet, flow, struktur serwisów
    • w przeprowadzaniu analizy biznesowej
    • w przeprowadzaniu testów użyteczności
  • Znajomość procesów UCD
  • Dobra znajomość Axure RP
  • Mile widziane projektowanie serwisów e-commerce, internet banking

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • udział w realizacji unikalnego projektu w branży finansowo telekomunikacyjnej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w organizacji oraz możliwość zdobycia wyjątkowego doświadczenia pod okiem ekspertów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny na adres: h.kowalczyk@alior.pl (prosimy o wpisanie w tytule wiadomości numeru referencyjnego Warszawa – Departament Internetu).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w przesłanych dokumentach klauzuli o ochronie danych osobowych.