Młodszy Specjalista Usability/UX

PS Solutions Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Cenisz minimalizm? Potrafisz stworzyć użyteczną makietę projektu graficznego? Nie brakuje Ci kreatywności? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Szukamy osób, mających doświadczenia z zakresu Usability, UX. Na tym stanowisku będziesz osobą odpowiedzialną za graficzne wizualizowanie, kreowanie projektów firmy, przy ścisłej współpracy z grafikami oraz marketingiem.

Zakres obowiązków:

  1. Projektowanie makiet stron internetowych oraz interfejsów
  2. Przeprowadzanie badań użyteczności, testów A/B
  3. Analiza danych, ruchów i zachowań użytkowników
  4. Czynny udział w realizacji stron internetowych
  5. Bliska współpraca z działem graficznym oraz marketingiem

Wymagania:

  1. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  2. Znajomość zagadnień UX/Usability
  3. Chęć rozwoju osobistego
  4. Kreatywność
  5. Zaangażowanie oraz nastawienie na cel

Oferujemy:

  1. Wynagrodzenie uzależnione od efektywności pracy
  2. Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  3. Szerokie możliwości rozwoju
  4. Swoboda kształtowania metodyki pracy i wyboru technologii

Cv prosimy wysyłać do dnia 1 czerwca na adres: praca@pssolutions.pl