Młodszy Specjalista ds. Użyteczności

Grupa Unity Etat  Wrocław, dolnośląskie, Polska

Grupę Unity tworzą dwa podmioty – agencja interaktywna full-service Internet Designers oraz firma doradczo-wdrożeniowa Contium specjalizująca się w IT i e-commerce. Spółki Grupy działają wszędzie tam gdzie ich klienci a mamy ich w Polsce, USA i kilkunastu krajach europejskich. W tej chwili obsługujemy ponad 200 firm. Do tej grupy należą dzisiaj m.in. największe: sieci handlowe w Polsce, banki, portale branżowe i przedsiębiorstwa przemysłowe.

Pragniemy nawiązać kontakt z ludźmi pełnymi pasji i ciekawości życia. Jeżeli jesteś osobą, która uwielbia wyzwania i chce się rozwijać, to u nas znajdziesz miejsce dla siebie. Obecnie do projektów spółki Internet Designers poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Użyteczności do pracy we Wrocławiu.

Obowiązki:

  • projektowanie serwisów i sklepów internetowych w zakresie architektury informacji, funkcjonalności i nawigacji,
  • tworzenie makiet i prototypów,
  • przeprowadzanie audytów serwisów WWW  związanych z użytecznością,
  • opracowywanie standardów firmowych w zakresie użyteczności i dostępności.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w kierunku informatyka/psychologia/socjologia  (może być student/ka tych kierunków),
  • minimum roczne doświadczenie w projektowaniu serwisów i sklepów internetowych,
  •  znajomość zagadnień z obszaru HCI, UX, usability,
  • bardzo dobra znajomość programów do tworzenia makiet i prototypów – Axure RP Pro (preferowane) i MS Visio,
  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji projektowej,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu analiz eksperckich i badań z użytkownikami,
  • umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.

Doceniamy:

  • doświadczenie w pracy w naszej branży,
  • pozytywną energię,
  • pasję tworzenia,
  • zaangażowanie w działanie,
  • referencje.

Oferujemy:

  • dynamiczną pracę w pięknej stolicy Dolnego Śląska,
  • współpracę i towarzystwo świetnych ludzi,
  • wysokie standardy pracy,
  • możliwość samorealizacji,
  • wyjazdy i spotkania integracyjne.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij swoje CV z listem motywacyjnym na adres praca@unity.pl (w tytule: Młodszy Specjalista ds. Użyteczności - imię i nazwisko) lub przez formularz zgłoszeniowy -> http://www.unity.pl/kariera/aplikuj