Młodszy Specjalista ds. User Experience

Idea Bank S.A. Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Celem zatrudnionej osoby będzie prowadzenie projektów z zakresu optymalizacji bankowości internetowej i transakcyjnej Idea Cloud, analizowanie rozwiązań na styku biznesu i technologii, projektowanie procesów i funkcjonalności biznesowych oraz nadzór nad ich wdrożeniem w organizacji.

Zakres zadań:

•Optymalizacja procesów biznesowych bankowości internetowej i serwisu transakcyjnego Idea Cloud,
•Projektowanie rozwiązań biznesowych dla klientów,
•Rozwój procesów internetowych i serwisu transakcyjnego ze strony Biznesu Banku w celu zapewnienia najwyższego poziomu user experience dla Klientów,
•Tworzenie wymagań na potrzeby realizowanych projektów,
•Śledzenie i analiza nowych trendów na rynku w dziedzinie technologii mobilnych i serwisów transakcyjnych, proponowanie nowych rozwiązań,
•Ścisła współpraca z Product Managerami na etapie realizacji projektów,
•Przygotowywanie analiz z prowadzonych działań i zachowań klientów bankowości internetowej.

Nasze oczekiwania:

•Roczne doświadczenie w kreowaniu User Experience, modelowaniu procesów biznesowych i funkcjonalnych bankowości internetowej i serwisów transakcyjnych,
•Mile widziana wiedza w zakresie trendów oraz najnowszych technologii w obszarze bankowości transakcyjnej,
•Zainteresowanie zastosowaniem nowoczesnych technologii w usługach finansowych,
•Umiejętność analitycznego myślenia,
•Samodzielność, kreatywność, poczucie estetyki, inicjatywa w poszukiwaniu rozwiązań,
•Wysokie zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

•Możliwości rozwoju i udział w ciekawych projektach,
•Umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń,
•Sprzyjającą atmosferę, pracę w zespole profesjonalistów.

CV proszę wysyłać na adres grzegorz.getka@ideabank.pl