Młodszy Projektant User Experience – Wrocław

Grupa Unity Etat  Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Pragniemy nawiązać kontakt z ludźmi pełnymi pasji i ciekawości życia. Jeżeli jesteś osobą, która uwielbia wyzwania i chce się rozwijać, to u nas znajdziesz miejsce dla siebie. Obecnie do projektów Grupy poszukujemy Młodszego Projektanta User Experience do pracy we Wrocławiu.

Obowiązki:

  • projektowanie interfejsów i architektury informacji (głównie e-commerce, aplikacje webowe)
  • testowanie oraz optymalizacja projektowanych i istniejących rozwiązań
  • opracowywanie standardów firmowych w zakresie UX

Wymagania:

  • minimum półroczne doświadczenie w projektowaniu interfejsów
  • mile widziane doświadczenie w projektach w podejściu RWD
  • znajomość zagadnień z obszaru HCI, UX, usability
  • dobra znajomość programu do tworzenia makiet i prototypów – Axure
  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji projektowej
  • umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

Doceniamy:

  • doświadczenie w pracy w naszej branży
  • pozytywną energię
  • pasję tworzenia
  • zaangażowanie w działanie
  • referencje

Oferujemy:

  • pracę w biurze we Wrocławiu
  • współpracę i możliwość nauki od bardziej doświadczonych specjalistów
  • wysokie standardy pracy
  • projekty dla uznanych marek
  • pakiety sportowe i medyczne
  • darmową kawę bez limitu :)

Jeśli jesteś zainteresowana/-y naszą ofertą, wyślij CV oraz portfolio przez stronę internetową lub bezpośrednio na adres praca@unity.pl w tytule UXj/WR/04.2015 - imię i nazwisko