UI/UX Designer

E-ux.pro Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

Z uwagi na zapotrzebowanie zespołu i klientów firmy poszukujemy UI/UX Designera do pracy w pełni zdalnej. Pracujemy z międzynarodowymi firmami i klientami.

Jesteśmy numerem 1 agencji User Experience w Polsce i w top 5 agencji Product design na Świecie. Wiemy co jest najważniejsze dla naszych klientów i staramy się dbać o ciągłe ulepszanie ich produktów.

Twoje zadania:

– praca nad projektem/projektami dla międzynarodowych produktów naszych klientów
– tworzenie interfejsów dla systemów, serwisów i aplikacji
– projektowanie design systemów
– prowadzenie warsztatów z interesariuszami (w języku angielskim)
– audytowanie rozwiązań klientów
– sporządzanie dokumentacji, raportów projektowych

Będziesz idealnym kandydatem, jeśli:

— masz bogate i komercyjne doświadczenie jako UI/UX,
— Figma i low-code to Twoje środowisko pracy,
— pracujesz na komponentach i autolayoutach,
— znasz zasady, lubisz pogłębiać wiedzę,
— technikalia nie są Ci obce,
— angielski minimum B2/C1,
— jesteś samodzielny, potrafisz poprowadzić konkretny projekt.

Poziom: mid/regular

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat