Mid-Senior UX Designer

FarmaProm Umowa o pracę lub B2B  Kraków, Małopolskie, Polska

FarmaProm to ponad 160 osób w kilku miastach na terenie Polski. Znajdziesz nas w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Mysłowicach. Jesteśmy obecni na rynku od 2006 roku. Stworzyliśmy pierwszą w Polsce, niezależną platformę internetową dla firm farmaceutycznych. Projektujemy i rozwijamy własne aplikacje webowe i mobilne, bazy danych oraz usługi z zakresu marketingu, badań, analityki oraz konsultingu. W ciągu kilku lat staliśmy się liderem w zakresie oprogramowania klasy CRM i SFA. Z naszych rozwiązań korzysta większość firm farmaceutycznych w Polsce.

Zadania, jakie na Ciebie czekają:
  • projektowanie rozwiązań łączących potrzeby organizacji i użytkowników,
  • przygotowywanie i przeprowadzanie badań z użytkownikami,
  • codzienna współpraca z innymi zespołami (PO, analitycy biznesowi, programiści, projektanci UI i UX),
  • zbieranie i ewaluacja wymagań biznesowych – zderzenie ich z rzeczywistością projektową i obrona swoich rozwiązań,
  • odkrywanie potrzeb użytkowników i proponowanie rozwiązań na tej podstawie dostosowanie istniejących rozwiązań do potrzeb użytkowników
  • wsparcie w poszerzaniu wiedzy o procesie UX oraz budowanie świadomości o projektowaniu zorientowanym na użytkownika w FarmaProm.
  • opieka merytoryczna nad młodszymi projektantami
Czego oczekujemy:
  • minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego w projektowaniu aplikacji oraz realizacji badań z użytkownikami,
  • biegłości w przeprowadzaniu badań jakościowych (wywiady pogłębione, badania użyteczności),
  • umiejętności wyciągania trafnych wniosków z narzędzi analitycznych (Google Analytics, Hotjar),
  • dobrej znajomości narzędzi do projektowania i prototypowania (używamy Axure i Adobe XD, ale jesteśmy otwarci na inne narzędzia),
  • pracy na wszystkich etapach projektowania – od opracowania strategii i odkrywania, aż po wdrożenie produktu,
  • rozumienia technologii, możliwości i ich ograniczeń (HTML, CSS, JS, aplikacje mobilne, RWD),
  • odwagi i umiejętności wpływania na decyzję biznesowe podejmowane na wyższych szczeblach organizacji,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, posługiwanie się nienaganną polszczyzną w mowie i piśmie,
  • umiejętności prezentacji swoich rozwiązań i ich obrony,
  • umiejętności pracy w zespole, otwartości oraz asertywności,
  • portfolio – chcemy zobaczyć, jak pracujesz,
  • umiejętności przekazywania wiedzy i rozwijania innych.
Mile widziane:
  • posługiwanie się miernikami UX,
  • umiejętność pracy warsztatowej,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie i pisanie dokumentacji oraz swobodną komunikację.
Oferujemy:
  • udział w rozwojowym projekcie IT skierowanym do klientów branży farmaceutycznej,
  • formę zatrudnienia w zależności od potrzeb (umowa o pracę, b2b, umowa zlecenie),
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w modelu hybrydowym na czas pandemii.
Dodatkowe benefity:
  • Urlop urodzinowy
  • Bonusowe dni wolne
  • Multisport
  • Opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy
  • Parking rowerowy
  • Budżet szkoleniowy
  • Wyjazdy integracyjne
Wynagrodzenie:
  • mid: 7 000 – 9 000 PLN/netto B2B, 5 800 – 7 500/brutto UoP
  • senior: 8 000 – 12 000 PLN/netto B2B, 7 000 – 10 000/brutto UoP