Mid/Senior UX Designer

Overlap Studio Sp. z o.o. Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

Overlap Studio to butikowa Agencja UX, którą tworzy niewielki i zgrany zespół pozytywnych ludzi, pracujących w luźnej i niekorporacyjnej atmosferze. Pracujemy nad projektami z różnych branż, m.in. e-commerce, finanse, lifestyle, analityka danych, medycyna, sektor publiczny, startup’y. Pracowaliśmy dla takich rynków jak Polska, Niemcy, UK, Kuwejt, Arabia Saudyjska, Irlandia, USA.

Szukamy osoby, która:

  • patrzy na projekt jako całość, biorąc pod uwagę wymagania biznesowe, ograniczenia
  • jest samodzielna – potrafi zaproponować odpowiednie narzędzia oraz metodyki pracy
  • czuje się swobodnie w kontaktach z Klientem
  • posiada wiedzę i umiejętności w zakresie projektowania użytecznych interfejsów
  • posiada minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • potrafi tworzyć koncepcje lo-fi oraz hi-fi produktów spełniających założenia i cele biznesowe
  • potrafi pracować na takich narzędziach, jak Sketch, inVision, Figma, Axure lub podobnych
  • potrafi posługiwać się językiem angielskim (w mowie i piśmie) na poziomie zaawansowanym (B2/C1)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu scenariuszy oraz przeprowadzaniu badań

Obowiązki:

  • przeprowadzanie warsztatów w celu zebrania wymagań projektowych
  • planowanie i realizacja procesu projektowego
  • projektowanie użytecznych interfejsów (desktop + mobile)
  • tworzenie architektury informacji, budowanie koncepcji produktów cyfrowych spełniających określone cele biznesowe
  • tworzenie user flow, person
  • przeprowadzanie analizy konkurencji oraz audytów UX
  • prezentowanie rozwiązań przed Klientem (polskim i zagranicznym)
  • bieżąca współpraca z zespołem projektowym, product managerami, testerami, developerami

Oferujemy:

  • pracę w niewielkim, ale zgranym zespole
  • ciekawe projekty UX z różnych branż
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz kartę Multisport

Czekamy na Wasze zgłoszenia 🙂

CV prosimy kierować na office@overlap.studio

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."