Menedżer ds. Użyteczności Serwisów Internetowych

RTV EURO AGD Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Do zespołu będącego częścią R&D dla EURO-net, poszukujemy Menedżera ds. Użyteczności Serwisów Internetowych, który będzie zarządzał cross-dyscyplinarnym zespołem.

Pracując na tym stanowisku, swój czas będziesz dzielił pomiędzy współpracę zarówno z interesariuszami biznesowymi, jak i developerami. Będziesz współtworzył roadmapę rozwoju serwisów internetowych, adresując potrzeby e-commerce EURO-net.

Zakres zadań:

  • Udoskonalanie użyteczności interfejsów serwisów internetowych.
  • Zgłaszanie zmian rozwojowych mających na cel poprawę użyteczności tych serwisów.
  • Projektowanie zmian w serwisach internetowych dla: zgłaszanych zmian, trwających projektów, na potrzeby bieżącej działalności promocyjnej.
  • Zarządzanie kolejką testów A/B.
  • Bliska współpraca z obszarem IT, w celu poprawy szybkości i jakości realizowanych zmian w serwisach www.
  • Zarządzanie pięcioosobowym zespołem UX.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie kierowania zespołem UX w serwisie internetowych (najlepiej serwisie o charakterze E-commerce).
  • Wiedza z zakresu projektowania i konstrukcji serwisów WWW.
  • Znajomość najnowszych trendów z dziedziny UX.
  • Otwartość na tworzenie i poszukiwanie niestandardowych rozwiązań.
  • Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz w budowaniu silnego, zmotywowanego i zaangażowanego zespołu.
  • Doświadczenie w pracy z obszarem IT oraz determinacja w dążeniu do celu.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Bardzo dobrą znajomość Pakietu MS Office.

Możemy Ci zaproponować:

  • Stabilne zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnej sieci sklepów w Polsce.
  • Pracę w zespole ciekawych ludzi posiadających ekspercką wiedzę.
  • Długoterminowe i interesujące projekty.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV na adres milena.poltorak@euro.com.pl w terminie do 21.02.2018 r.