Lider Zespołu Mobile UX

Grupa Allego Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Szukamy lidera zespołu projektującego nasze aplikacje mobilne – osoby mającej duże doświadczenie w projektowaniu i w prowadzeniu zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie kierować kilkuosobowym zespołem projektantów UX i grafików, będzie odpowiedzialna za odpowiednie angażowanie użytkowników w proces tworzenia aplikacji oraz za zapewnienie wysokiej jakości naszych produktów mobilnych.

Zadania:

  • prowadzenie zespołu projektantów mobilnych gfx/UI/UX
  • analiza wymagań i potrzeb użytkowników, prototypowanie dla aplikacji mobilnych (iOS, Android, WP)
  • projektowanie architektury informacji, funkcjonalności oraz interfejsów użytkownika dla mobilnych produktów Grupy Allegro
  • propagowanie  użytecznych rozwiązań w Grupie Allegro oraz tworzenie wzorców projektowych
  • udział w testach z użytkownikami i sesjach co-design
  • zapewnienie pracy zgodnej z wypracowanymi standardami UX w firmie
  • odpowiedzialność za spójność interfejsów mobilnych Allegro
  • współtworzenie standardów UX i strategii rozwoju UX w organizacji
  • ścisła współpraca z zespołami badań UX, analitycznym i produktowym

 Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • praktyczna wiedza i doświadczenie z zakresu mobile UX
  • otwartość, komunikatywność, efektywna współpraca w zespole
  • znajomość technik badań z użytkownikami
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

 Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w scrum’ie

 Oferujemy:

  • realny wpływ na kształt mobilnych serwisów Allegro.pl i innych serwisów Grupy Allegro
  • udział w realizacji innowacyjnych projektów Grupy Allegro
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi analitycznych
  • dostęp do nowoczesnego usability-lab’u
  • bogaty pakiet szkoleń