Lider UX/UI

Polska Press Grupa Etat  Gdańsk, pomorskie, Polska

Ośmioosobowy zespół projektantów w Polska Press sprawia, że internet staje się lepszym miejscem. Produkty Polska Press Grupy docierają do ponad 15 milionów internautów i stale rosną. Aby nabrać jeszcze większego rozpędu, potrzebujemy silnego merytorycznie, inspirującego lidera.

Jeżeli chcesz:

  • uwalniać energię i innowacyjność zespołu,
  • rozwijać naszą organizację,
  • dzielić się wiedzą,
  • i nadalprojektować…

… to mamy ofertę dla Ciebie.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Regularny feedback i mentoringspecjalistów
  • Odpowiedzialność za zobowiązania zespołu
  • Doskonalenie produktów od stronyUX wraz z zespołem
  • Dobór najlepszych narzędzi i metod pracy
  • Rekrutacja specjalistów
  • Promowanie obszaru UX w organizacji

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Wiedzy i udokumentowanego doświadczenia z zakresu projektowania UX i GUI
  • Doświadczenia w mentoringu
  • Wrodzonej potrzeby optymalizacji
  • Zdolności aktywnego słuchania
  • Zmysłu czujnego obserwatora
  • Umiejętności jasnego definiowania celów i docierania do źródeł
  • Znajomości języka angielskiego

Mile widziane będą:

  • Wiedza o biznesie internetowym i budowie wartości produktów
  • Wiedza o wytwarzaniu oprogramowania w metodykach zwinnych
  • Wiedza olean UX

Oferujemy:

  • Czas na pogłębianie wiedzy, możliwość udziału w konferencjach i eventach branżowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Budynek wyposażony w sale kreatywne, szafki rowerowe i prysznic
  • Gwarantowane miejsce parkingowe (samochód, rower)