Konsultant User Experience

AMG.net Etat  Łódź, łódzkie, Polska

AMG.net S.A.  to firma dostarczająca innowacyjne rozwiązania z zakresu technologii informatycznych dla największych firm w Polsce i na świecie. Jesteśmy liderem w tworzeniu rozwiązań wspierających obsługę i samoobsługę klientów firm z sektorów telekomunikacyjnego i finansowego w Polsce. Należymy do międzynarodowej grupy informatycznej BULL. Nasz zespół składający się z 630 specjalistów pracujących w biurach w Łodzi, Gdańsku i Warszawie wspiera Klientów w całym procesie realizacji nowych rozwiązań informatycznych – od określenia strategii, poprzez definicję procesów biznesowych, budowę rozwiązania i jego integrację z dotychczasową infrastrukturą, aż po zapewnienie jego utrzymania i dalszy rozwój.

Poszukujemy ambitnych kandydatów pragnących rozwijać się i odnosić sukcesy razem z nami na stanowisku:

Nr ref. C_GUI/06/13/P

Miejsce pracy: Łódź

MY OFERUJEMY TOBIE:

  • wyjątkową atmosferę w zgranym zespole
  • udział w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań dla renomowanych klientów
  • stabilność zatrudnienia (umowa o pracę) i konkurencyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny pakiet socjalny i dostęp do szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną

OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • co najmniej dwuletniego doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wiedzy oraz doświadczenia w zakresie projektowania szeroko pojętego User Experience
  • znajomości narzędzi do projektowania interfejsów – Axure
  • zainteresowania aktualnymi kierunkami rozwoju aplikacji webowych
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • komunikatywności
  • umiejętności pracy w grupie
  • rzetelności w wykonywaniu obowiązków i odpowiedzialności za własną pracę
  • doświadczenia zawodowe związane z doradztwem biznesowym lub informatycznym
  • podstawowej znajomość html i css będzie dodatkowym atutem.

ZADANIA, W KTÓRYCH MÓGŁBYŚ/ MOGŁABYŚ UCZESTNICZYĆ TO:

  • projektowanie zaawansowanych prototypów (Axure)
  • uczestnictwo w spotkaniach i warsztatach z Klientami
  • współpraca z działem graficznym i programistami
  • testy z użytkownikami

Zapraszamy Cię do złożenia CV i listu motywacyjnego (z zaznaczeniem nr referencji) poprzez kliknięcie na poniższy link:

amg.net.pl/aplikuj?articleId=80377&refNO=C_GUI/06/13/P