Kierownik Zespołu Projektowego (Head of Design)

ITBC Recruitment Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Dla naszego Klienta, firmy z branży medialnej, szukamy charyzmatycznych, pomysłowych  i doświadczonych Specjalistów UX, chcących rozwijać się na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie i organizacja pracy zespołu Projektantów UX oraz Grafików;
  • Praca nad własnymi projektami w obszarze user experience;
  • Kontakt z właścicielami produktów (serwisów);
  • Pilnowanie terminów, budżetu praz jakości projektów realizowanych przez cały zespół.
  • Podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących designu każdego portalu;

Szukamy Kandydatów/ek, którzy/e:

  • Mają kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty UX/Architekta Informacji przy dużych, rozpoznawalnych projektach;
  • Mają doświadczenie w kierowaniu zespołem Projektantów i/lub Grafików (niekoniecznie specjalistów UX)  –  warunek konieczny;
  • Znają przynajmniej postawy technologii webowych (CSS, HTML);
  • Pracowali zarówno przy projektach e-commerce, jak i projektach kontentowych;
  • Posiadają wykształcenie wyższe, kierunkowe (psychologia, socjologia, andragogika, kognitywistyką, sztuka/design, grafika, informatyka, itp.);
  • Mogą pochwalić się co najmniej dobrą (konwersacyjną) znajomością j. angielskiego;
  • Potrafią dobierać efektywne metody osiągania celów biznesowych oraz dobrze weryfikować cele projektu;

          Dodatkowo docenimy:  doświadczenie na stanowisku Grafika, Kodera HTML/CSS, Programisty Front-end

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość pracy przy bardzo różnorodnych, rozpoznawalnych projektach, trafiających do dużej grupy odbiorców;
  • Przyjazną i komfortową atmosferę, przestrzeń do pracy;
  • Pracę w stabilnej firmie, na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji lub takie, które po prostu chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej prosimy o przesyłanie CV lub ewentualnych pytań na adres: rekrutacja@itrekrutacja.pl

Odpowiemy na każdą wiadomość.