Kierownik Działu Analiz/Analityk internetowy

Make My Mind Etat  Kraków, małopolskie, Polska

Opis oferty pracy

Miejsce: Kraków
Wynagrodzenie: 8 000 – 10 000 PLN brutto przy UoP
Stanowisko: Lider Działu Analiz
Naszym Klientem jest firma, która w ciągu ostatnich kilku lat przekształciła się ze startup’u ze świetnym pomysłem w prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 70 osób. Ich portale oferujące kody rabatowe do sklepów internetowych są obecne już w 32 krajach, a w kilku z nich (w tym w Polsce, Turcji, Czechach, Singapurze) są niekwestionowanymi liderami rynku.

Wymagania:
– min. 3 – letnie doświadczenie na stanowisku analityka,
– bardzo dobra znajomość Google Analytics, SQL,
– znajomość Microsoft Excel, Google Docs na poziomie zaawansowanym,
– znajomość zagadnień SEO/SEM,
– wiedza z zakresu statystyki,
– wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
– dobra znajomość języka angielskiego.

Zadania:
– zarządzanie kilkuosobowym zespołem analityków ( rozdzielanie i rozliczanie realizacji zadań),
– analizowanie ruchu oraz przychodów w 30 krajach,
– analizowanie efektywności kampanii e-marketingowych,
– analizowanie konkurencji e-commerce,
– weryfikowanie realizacji określonych KPI,
– raportowanie kluczowych wskaźników i rekomendowanie w zakresie ich optymalizacji,
– tworzenie analiz rynkowych na potrzeby zespołów krajowych,
– monitorowanie oraz analizowanie aktualnych trendów w e-commerce.

Oferujemy:
– subskrypcję sportową,
– prywatną opiekę zdrowotną,
– szkolenia językowe, program szkoleń „miękkich”, szkolenia techniczne,
– imprezy integracyjne,
– parking samochodowy,
– pokój gier,
– budżet konferencyjny,
– darmowy transport do pracy,
– możliwość awansu pionowego,
– możliwość pracy w środowisku, w którym pomysły i inicjatywy pracowników są doceniane,
– kody rabatowe i kupony do sklepów internetowych.

CV proszę przesyłać na : paulina.kacprzak@makemymind.pl