Junior UX/UI Designer

x-kom Etat  Kraków, Małopolskie, Polska

Opis oferty pracy

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijasz nasze strony internetowe: x-kom.pl, al.to i x-kom.de.
  • Rozwijasz aplikacje mobilne: x-kom i al.to.
  • Rozwijasz nasz Design System.
  • Projektujesz wewnętrzne dashboardy do obsługi naszych sklepów.
  • Uczestniczysz w projektach badawczych jako współautor treści lub obserwator badań. Bierzesz udział w przygotowaniu scenariuszy i ankiet, prowadzisz notatki.
  • Współtworzysz raporty, persony, ścieżki użytkownika i audyty eksperckie.
  • Czasami piszesz microcopy, ale bez obaw – mamy specjalistów od prostej polszczyzny.

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie: Masz pierwsze komercyjne doświadczenie jako projektant w kilkuosobowym zespole.
  • Customer Experience:  Kochasz design, ale wiesz, że przede wszystkim rozwiązujesz problemy naszych użytkowników. Twoim celem jest doskonały Customer Experience.
  • Ambicja i rozwój: Ciągle szukasz i się zastanawiasz, jak zrobić coś lepiej. Czytasz blogi, książki oraz obserwujesz grupy UX-owe w social mediach.
  • Analityczne myślenie: Rozumiesz, że jeśli B wynika z A, to nie oznacza, że A wynika z B.
  • Otwarty umysł: Myślisz globalnie, ale przywiązujesz uwagę do szczegółów.
  • Komunikacja: Lubisz rozmawiać z ludźmi, słuchasz innych, a jednocześnie umiesz się nie zgadzać i potrafisz argumentować swoje decyzje.
  • Wzorce projektowe: Wiesz, jak powinien wyglądać dobrze zaprojektowany dropdown i rozumiesz Design Systemy.
  • Świetne portfolio: Razem ze zgłoszeniem wyślij do nas swoje portfolio, link do portfolio lub linki do wybranych projektów w Figmie. Pamiętaj, że ładne obrazki to nie wszystko. Zależy nam na poznaniu Twojego procesu działania przede wszystkim w realizowaniu dużych bądź skomplikowanych projektów.

Dlaczego warto do nas dołączyć

  • Ludzie i atmosfera: Tworzymy zespół 10-osobowy, w którym zawsze możemy na siebie liczyć. Naszą siłą jest pasja i współpraca. Zapewniamy osobę, która będzie odpowiedzialna za Twoje wdrożenie.
  • Narzędzia: Korzystamy z Google Analytics, Google Optimize, Microsoft Clarity, Webankieta, Miro, Figma, AzureDevops i pakietu Microsoft.
  • Sprzęt: Zapewniamy Ci Macbook Pro, monitory Dell, tablety i smartfony – mamy wszystko, czego potrzebujesz.
  • Agile: Mamy Proces Rozwoju Produktu, w którym wiele zespołów Scrumowych ze sobą współpracuje, a Ty dołączysz do jednego z tych zespołów.
  • Miejsce pracy:  W Krakowie przy al. Pokoju 18. Pracujemy stacjonarnie.
  • UX War Space: Mamy w biurze swoją przestrzeń z tablicami i dużą ilością kolorowych karteczek.
  • Elastyczne godziny pracy: Pamiętaj tylko, żeby być na zaplanowanych spotkaniach.
  • Budżet szkoleniowy: Podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach i konferencjach.
  • Zatrudnienie: Wybierz dogodną dla siebie formę współpracy: umowa o pracę lub B2B.

mowa o pracę lub B2B.

Poziom: junior

Minimalny staż pracy: do 1 roku

Aplikuj na stanowisko Junior UX/UI Designer za pomocą formularza: