Junior UX Specialist

Symetria UX Zlecenie  Poznań, Wielkopolskie, Polska

W Symetrii badamy, projektujemy, konsultujemy, ulepszamy, iterujemy… I to z największymi graczami na rynku – polskim i zagranicznym – od największych banków, przez linie lotnicze po dostawców mediów oraz e-commerce. Szkolimy również z szeroko pojętego „UXa” oraz certyfikujemy w ramach międzynarodowego programu UX-PM.

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie i rozwijamy się dalej, dlatego aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do jednego z naszych zespołów UXowych:

nr ref. JUXS/10/21

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

  • pomoc przy przygotowywaniu i realizacji projektów badawczych (kontakt z klientem, obserwacje, notatki, prowadzenie sesji badawczych)
  • projektowanie produktów i usług online i offline
  • wsparcie podczas warsztatów z klientem
  • współtworzenie analiz
  • tworzenie wsadu merytorycznego do artykułów branżowych
  • pomoc w bieżących zadaniach okołoprojektowych

Szukamy osoby, która:

  • posiada status studenta 2-4 roku studiów i ma mniej niż 26 lat (preferowane kierunki społeczne lub ekonomiczno-biznesowe)
  • zna język angielski na poziomie min. B2 (pozwalający na swobodną komunikację z klientem i pisanie raportów w języku angielskim)
  • jest dyspozycyjna w wymiarze min. 30 h tygodniowo
  • zwraca uwagę na szczegóły i jest dokładna
  • jest komunikatywna i cechuje ją empatia względem innych ludzi
  • szybko się uczy, ma motywację do pracy i zdobywania nowych doświadczeń
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży badawczej lub UX, znajomość obsługi programów do prototypowania i zajawka na UX (UI, ux writing, design thinking, ekonomia behawioralna, analiza danych – zaskocz nas 😉 )

W zamian oferujemy:

  • wynagrodzenie w kwocie 3000 – 4000 zł netto (umowa zlecenie, pełen wymiar czasu pracy)
  • płatne dni wolne w wymiarze 20 rocznie
  • budżet szkoleniowo-rozwojowy w kwocie 1 500 zł rocznie
  • darmowy udział w szkoleniach i wydarzeniach Symetrii (m.in. Certyfikat UX-PM, szkolenia UX Upgrade)
  • możliwość dołączenia do programu Multisport Plus lub ubezpieczenia medycznego (po roku pracy jeden z benefitów gratis, a po dwóch latach obydwa)
  • pracę w zespole ponad 30 doświadczonych specjalistów UX oraz możliwość kontaktu z zagranicznymi partnerami w ramach sieci UXalliance
  • możliwość pracy hybrydowej (częściowo zdalnie i w biurze w Poznaniu obok parku Wilsona)
  • udział w spotkaniach i imprezach integracyjnych
  • możliwość rozwoju i jasną ścieżkę kariery, którą wytyczają przygotowane przez nas persony stanowisk

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres praca@symetria.pl

W tytule maila uwzględnij numer referencyjny: JUXS/10/21.

W treści CV dopisz „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000). Jednocześnie wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej wejdź na stronę symetria.pl