Junior UX Researcher

Empik Umowa o pracę lub B2B  Warszawa, mazowieckie, Polska

Empik to firma, która inspiruje Klientów do rozwijania swoich pasji, a jej Pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu będziesz pracować w otoczeniu ciekawych i inspirujących produktów.

Aktualnie szukamy badacza do zespołu UX w Grupie Empik. Do Twoich zadań będzie należało prowadzenie badań i analiz dotyczących różnorodnych produktów cyfrowych w ramach Grupy Empik (m.in. serwis empik.com, aplikacja mobilna i inne).

Idealna osoba:

  • Przeprowadziła swoje pierwsze projekty badawcze na studiach, na stażu lub w pracy i może o nich opowiedzieć;
  • Posiada wykształcenie kierunkowe (psychologia, socjologia, kognitywistyka itp.);
  • Ma podstawową wiedzę na temat UX i projektowania interfejsów użytkownika (np. odbyte kursy);
  • Zna metodologię badań jakościowych i ilościowych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w uczestnictwie lub prowadzeniu warsztatów kreatywnych/Google Design Sprints;
  • Doświadczenie z programami do projektowania i przygotowywania prototypów, takimi jak Figma lub Sketch.

Twoje obowiązki:

  • Inspirowanie i przekazywanie wiedzy o klientach pracownikom Empik;
  • Diagnozowanie potencjalnych barier i problemów z doświadczeniem użytkownika produktów cyfrowych Empik;
  • Planowanie i prowadzenie badań jakościowych i ilościowych;
  • Przygotowywanie analiz i benchmarków;
  • Przygotowywanie rekomendacji do rozwoju produktu we współpracy z UX/UI Designerami, Product Ownerami, specjalistami od technologii i innymi członkami zespołu;
  • Pomoc UX/UI Designerom przy tworzeniu projektów i prototypów.

Co oferujemy:

  • Praca dla jednego z największych sprzedawców omnichannel w Polsce z jednym z największych e-commersów, który jest liderem w kategorii kultury i jedną z najbardziej znanych marek w kraju.
  • Interesujące projekty i praca w oparciu o dane.
  • Biuro w centrum Warszawy, dwa kroki od metra Centrum.
  • System premiowy.
  • Karta zniżkowa na zakupy w Empik.
  • Możliwość wygrania biletów na różne wydarzenia (losowania wśród pracowników).
  • Prywatna opieka medyczne (Enelmed).
  • Karta Multistisport.
  • Ubezpieczenie na życie.