Junior UX Reseacher

TestArmy Group Elastyczna  Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

TestArmy Group S.A.  to firma IT – właściciel marki Testuj.pl i TestArmy.com. Działamy w obszarze testowania i nie ma co ukrywać… jesteśmy w tym dobrzy! Na zlecenie klientów przeprowadzamy testy oprogramowania (aplikacji, stron internetowych i innych)i badania użyteczności. Dodatkowo szkolimy i rekrutujemy testerów.

Na rynku istniejemy od 2 lat i cały czas rośniemy w siłę. Aktualnie poszukujemy badacza UX, który dołączy do kilkuosobowego teamu specjalistów UX.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

– Umawianie użytkowników Internetu na badania UX,

– Przeprowadzanie moderowanych wywiadów,

– Analizowanie wyników,  a następnie prezentowanie ich uczestnikom zespołu projektowego.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

– Podstawowa wiedza o UX,

– Wysokie zdolności komunikacyjne,

– Mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu wywiadów,

– Dyspozycyjność w  wymiarze co najmniej pół etatu.

OFERUJEMY

– Dobre wynagrodzenie i elastyczny czas pracy,

– Startupową atmosferę oparta na wartościach: jakość, pasja i współpraca,

– Pracę w inspirującym i zgranym zespole, otwartym na nowe wyzwania,

– Świeże owoce, opiekę medyczną, kartę MultiSport i chillout room.

Aplikacje proszę słać na adres anna.szczurek@testuj.pl