Junior UX Designer – super oferta!

Siepomaga.pl Etat  Poznań, Wielkopolskie, Polska

„Pracowałem w wielu miejscach, ale nigdzie nie czułem się tak dobrze jak u was” – każda osoba z siepomaga.pl (co ciekawe mówią tak nawet osoby, które u nas zaczynały swoją pierwszą pracę – a już na pewno, to co jest po przecinku :D)

Możesz nadal szukać idealnej oferty pracy, ale po co skoro już ją znalazłeś. Wszystkie kropki poniżej otrzymujesz już na samym starcie:

  • super atmosfera, w zgranym zespole, to nie tylko pusty slogan. Przychodzimy do pracy, ponieważ chcemy i sprawia nam satysfakcję.
  • świetnie wyposażone, nowoczesne biuro w Andersia Tower z widokiem na piękną panoramę Poznania
  • profesjonalny sprzęt do pracy (MacBook 13”, profesjonalny monitor Dell 27” z matrycą IPS oraz niezbędne akcesoria)
  • możliwość pracy i nauki od najlepszych w swoim fachu. U nas rozwiniesz skrzydła i zyskasz bezcenne doświadczenie
  • czas na odpoczynek, na B2B również masz 26 dni płatnego wolnego
  • opieka medyczna oraz pakiet sportowy – dbamy o zdrowie i samopoczucie naszego zespołu wykorzystując wszelkie możliwe sposoby 🙂
  • elastyczne zatrudnienie, możesz współpracować z nami na B2B lub UoP
  • najlepszy szef na świecie – u nas nie występuje tylko jako napis na koszulce 🙂
  • wyjazdy i spotkania integracyjne, na których poczujesz pełen chill
  • pasjonaci piłki nożnej będą mieli możliwość dołączenia do naszej drużyny piłkarskiej, gramy co tydzień!
  • kawa i herbata jak z najlepszej kawiarni, owoce i inne przekąski w naszej świetnie wyposażonej kuchni, a to wszystko przy dźwiękach klimatycznej muzyki
  • i wiele innych dodatków, które sprawiają, że czujemy się wyjątkowo. W końcu robimy wyjątkowe rzeczy 🙂

Wiesz już dlaczego warto u nas pracować, to teraz trochę o tym kim jesteśmy i kogo potrzebujemy.

Siepomaga.pl to największy w Polsce portal zbiórek charytatywnych. Od ponad 12 lat pomagamy w walce o zdrowie i życie, będąc tym samym największym w Polsce portalem crowdfundingowym – zebraliśmy już razem ponad miliard złotych! Współpracujemy także z kilkuset organizacjami pozarządowymi i propagujemy wykorzystywanie nowoczesnych technologii w prowadzeniu działalności organizacji pożytku publicznego.

Zadania jakie na Ciebie czekają:

  • projektowanie interakcji
  • uwzględnianie wyników testów użyteczności i analiz eksperckich w swoich projektach
  • analiza i podsumowywanie wniosków
  • opracowanie rekomendacji zmian
  • analiza statystyk ruchu w serwisie
  • poznawanie i eksperymentowanie z nieznanymi Tobie metodami i narzędziami
  • prowadzenie warsztatów z udziałem interesariuszy
  • zbieranie wymagań
  • tworzenie analiz benchmarkowych

Abyśmy mogli realizować swoją pasję jak najlepiej potrzebujemy zdolnych osób, które nam w tym pomogą. Świetnie się sprawdzisz jeśli:

  • posiadasz min. rok doświadczenia komercyjnego w projektowaniu stron oraz aplikacji mobilnych
  • znasz Axure (warunek konieczny)
  • masz doświadczenie w prezentacji efektów swojej pracy
  • otwarcie i z refleksją podchodzisz do wskazówek udzielanych przez użytkowników
  • szukasz kreatywnych rozwiązań tego samego problemu
  • chcesz się rozwijać w obszarze biznesowego podejścia do UX
  • chęć niesienia pomocy zawsze była czymś, co Cię wyróżnia!

Etapy rekrutacji:

  1. Analiza CV – szanujemy Twój czas i doceniamy zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Jeśli wyślesz nam swoje CV gwarantujemy, że otrzymasz informację zwrotną o statusie Twojej aplikacji!
  2. Kontakt – Twoje doświadczenie, umiejętności zwróciły naszą uwagę i chcielibyśmy dowiedzieć się o Tobie więcej. Na tym etapie możemy poprosić Cię o wykonanie zadania domowego lub zaprosić na rozmowę.
  3. Spotkanie lub wideorozmowa – chcielibyśmy Cię poznać bliżej, opowiedzieć o tym jak się u nas pracuje oraz jakie zadania na Ciebie czekają.
  4. Złożenie oferty pracy – z kimś takim jak Ty chcemy współpracować. Będzie nam bardzo miło jeśli do nas dołączysz!