Junior UX Designer/Researcher

XTB Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Opis stanowiska

  • zbieranie i identyfikowanie potrzeb biznesowych oraz potrzeb użytkowników końcowych naszych produktów oraz rekomendowanie stosownych rozwiązań w obszarze UX
  • planowanie, przeprowadzanie i analiza badań oraz testów użyteczności aby lepiej zrozumieć zachowania i oczekiwania użytkowników
  • wsparcie zespołu w stawianiu hipotez badawczych do eksperymentów i testów A/B
  • badanie konkurencji oraz przeprowadzanie audytów eksperckich
  • mapowanie procesów biznesowych oraz użytkowników (CJM, User-flow)
  • projektowanie nowych funkcjonalności, architektury informacji i logiki na makietach low/high fidelity (platforma xStation, serwis xtb.com) oraz współtworzenie nowych
  • współpraca z projektantami UI, UX, Product Owner’ami oraz Deweloperami

Wymagania

  • minimum 6 miesięcy doświadczenia w zakresie UX
  • znajomość metodyk metodyk badawczych oraz najnowszych trendów i zagadnień UX
  • znajomość narzędzi do makietowania (np. UXPin, Axure lub inne)
  • umiejętność jasnego przekazywania koncepcji dotyczących projektowanych rozwiązań i argumentacji swoich rozwiązań
  • otwartość na feedback, elastyczność i nacisk na eksperymentowanie
  • nieustająca chęć rozwoju
  • komunikatywna znajomość j.angielskiego
Dodatkowe atuty:
  • portfolio z case’ami UX albo ciekawymi rozwiązaniami, o których możesz opowiedzieć
  • doświadczenie w obszarze badań z użytkownikami
  • znajomość narzędzi tj.: Hotjar, Google Analytics itp na tyle, aby wyciągnąć przydatne informacje

Oferujemy

  • udział w konferencjach, szkoleniach branżowych oraz warsztatach wewnętrznych
  • możliwość zdobywania doświadczenia z obszaru fintech w rozwijającej się instytucji finansowej działającej na rynku międzynarodowym
  • realny wpływ i współtworzenie jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku finansowym
  • nowoczesne narzędzia pracy (macbook/dell)
  • dostęp do najnowszego oprogramowania
  • niekorporacyjną atmosferę pracy, wyjazdy i imprezy integracyjne
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Aplikuj przez formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=90e2dc39a0cd4461baa03b5fbc104fc9